Varikatused ja peotelgid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Kaasaegsed varikatused pole mitte ainult funktsionaalsed, vaid ka mitmekesistavad ja kaunistavad ruumi kaunilt. Need pakuvad ka palju paigutusvõimalusi – eriti kaasaegsete minimalistlike struktuuride puhul. Need erinevad tüüpide, materjalide ja mõõtmete poolest, kuid neil on sarnased funktsioonid ja koostamise lihtsus.

Peotelgid on ideaalne lahendus, kui vajate lisaruumi oluliste eluhetkede tähistamiseks, nagu pulmad, ristimised, esimene armulaud või muud meeldejäävad päevad. Olenemata valitud telgi hinnast või töötlusest, saate oma raha eest alati parima – telgi, mida on lihtne kokku panna, üles panna, kasutada, lahti võtta ja hoiustada. Paljud meie telgid on varustatud takjakinnitustega sissepääsude sulgemiseks ja külgseinte tihendamiseks, et külalisi peo ajal külm või tuuletõmbus ei häiriks

Tutvu lähemalt meie tootevalikuga ja leia varikatus või peotelk enda aeda!

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit