Konverentsilauad

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Koosolekulauad, konverentsilauad ja nõupidamislauad

Konverentsilauad nõupidamisteks ja üritusteks! Koosolekute keskne ese on just koosolekulaud, kuhu ümber kogunetakse. Nõupidamistelaud peab olema kvaliteetne ja professionaalne välimusega. Nõupidamisteks on sobilik ka funktsionaalne konverentsilaud, mida saab vajadusel kasutada ka ettevõtte ühisüritusteks.

Konverentsilaua valikul tuleks arvestada ruumi suuruse ja stiiliga. Samuti tuleb läbi mõelda, kui palju inimesi peab laua ümber mahtuma. Meie valikust leiad erineva suurusega, värvi ja kujuga laudu nõupidamisteks.

Mitmeotstarbelised konverentsilauad

Konverentsilaud on kasutatav väga mitmeotstarbeliselt. Nagu eelnevalt juttu oli, sobib see nii nõupidamisteks kui ka koosolekuteks. Samuti saab konverentsilauda kasutada ka seminaridel või koolitustel. Viimaste puhul on hea variant kokkupandav  konverentsilaud, mida vajadusel ruumi tekitamiseks eemale tõsta.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit