Kirjutuslauad ja arvutilauad

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Kirjutuslauad ja arvutilauad koju ja kontorisse

Nii töötamiseks kui ka õppimiseks on vajalik mugav keskkond. Laud, mille taga tööd tehakse peab olema valitud vastavalt selle kasutaja vajadusele. Kuna valikut on palju, siis võib otsuse tegemine osutuda keeruliseks. Et valida sobiv arvutilaud või kirjutuslaud, tuleb esmalt mõelda, millised on Sinu eelistused ja nõudmised. Valiku tehes tasub tähelepanu pöörata ka ruumi üldisele sisustusele, et laud sobiks kogu interjööriga kokku. Meie e-poe valikus on erisugused kirjutuslauad, mis sobivad nii koju kui ka kontorisse.

Kirjutuslaud on hädavajalik mööbliese igas kodus

Tänapäeval on kirjutuslaud vajalik mööbliese kodus, kus on arvuti või laps. Mugav keskkond loob võimaluse paremaks keskendumiseks ja see omakorda tagab produktiivsema töötamise või õppimise. Kirjutuslauad, mida kasutakse igapäevaselt peaksid muutma Sinu töö lihtsamaks.

Kirjutuslaudade müük on üha suurenenud, kuna inimesed töötavad järjest rohkem kodudest. Seetõttu on oluline sättida kodune keskkond nii, et saaksid segamatult tööd teha. Kui pole võimalust eraldi ruumi kodukontorit tekitada, siis piisab täielikult ka ühe toa osast või nurgast. Viimasesse on hea paigutada nurgaga kirjutuslaud, mis kasutab ruumi võimalused maksimaalselt ära.

Arvutilaud sobib nii mänguritele kui ka töötamiseks

Arvutilauad on mõeldud spetsiaalselt lauaarvuti kasutamiseks. Seega sobib arvutilaud nii töötamiseks, mängimiseks kui ka õppimiseks.

Arvutilaudadel on erinevaid osasid, millel on oma funktsioon. Näiteks võib olla arvutilaual spetsiaalne väljatõmmatav klaviatuuri riiul või kõrgendusplaat monitori jaoks. Laudu võib olla ka nurgaga. Nurga arvutilaud on hea variant, kui on vaja lisaruumi asjade paigutamiseks lauaplaadile.

Laste kirjutuslaud – oluline vahend õppimiseks

Nii õppimiseks kui ka hobidega tegelemiseks on lapsele vajalik sobiv kirjutuslaud. Lapse puhul on oluline, et ta tunneks ennast laua taga mugavalt. Valikut tehes tuleb arvesse võtta, et laua mõõtmed oleksid lapse jaoks sobivad. Pea meeles, et õige kirjutuslaud lapsele muudab õppimise meeldivaks. 

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Aitäh! Tellimus tuli väga kiiresti kohale, kuller oli väga arvestav ja jäin kapiga väga rahule. Suur aitäh!

A

Anu

Kaup oli hästi pakendatud, diivanit oli lihtne kokku panna. Kvaliteetne ja mugav diivan, võin julgelt teistele ka soovitada.

V

Vahur

Kuna mul oli stangega kiire, tõi üks armas töötaja selle mulle sobival ajal kohale. Olen rahul ja juba uus tellimus ka teie juures tehtud.

K

Kersti

Kaup korralik ja väga kiire tarne.

A

Anne

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Olen teeninduse ja tootega väga rahul.

T

Tuuli

Tänan, teenusega rahul

E

Enno

My experience with MK Furniture has been exceptional. The prices were competitive and the staff were very helpful — all while speaking perfect English. We love the furniture we ordered. Over 1 year after our furniture arrived, there was a small issue with one of my purchases. I contacted MK Furniture, expecting to be told that it has been too long since my purchase date and that they cannot help me. Instead, they were very quick to resolve the problem by replacing the broken part at absolutely no cost to me (even shipping was free). The furniture is like new again. This level of customer service is very rare in Estonia. I am very happy and will definitely be a returning customer!

D

Dashiell

Te saite väga hästi hakkama, kauba ja teenindusega jäin rahule, ettepanekuid kahjuks ei ole. Edu ja päikest te ettevõtmistesse!

A

Anu

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Kõik sujus ilusasti. Kiire ja viisakas teenindus.

S

Sven

Kõik oli väga hea ja turvaline, kiire teenindus.

T

Tiia

Väga kiire ja kvaliteetne!

O

Oksana

Kaup jõudis väga kiiresti kohale.

A

Andri

Super teenindus - kiire ja asjalik. Aitäh! :)

Žanna

Object ei ole toetatud
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit