Plastikust aialauad

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Plastikust aialauad – praktiline valik

Plastikust aialaudade valik pakub mitmekesisust ja praktilisust igale kodu- ja aiaomanikule. Plastikust aialaud on valmistatud vastupidavast plastmaterjalist, mis tagab selle pikaajalise vastupidavuse erinevate ilmastikutingimuste suhtes. Lisaks on ilmastikukindel aiamööbel kergekaaluline ja lihtsasti hooldatav, muutes selle ideaalseks valikuks nii  terrassile kui ka rõdule.

Plastikust aialaudade valik hõlmab erinevaid stiile ja disainilahendusi, mis sobivad igasse keskkonda. Olgu selleks siis minimalistlikud ja kaasaegsed jooned või traditsioonilisemad ja hubasemad mudelid – igaüks leiab  endale midagi meelepärast. Näiteks võib valida kokkupandava plastiklaua, mis on ideaalne väiksematesse ruumidesse või ajutisteks kasutamisteks

Plastikust aialauad on taskukohased kõigi jaoks

Plastikust aialauad on üldjuhul taskukohase hinnaga ja see on üks oluline tegur, mis muudab need populaarseks valikuks paljudele kodu- ja aiaomanikele. Plastikmööbel on sageli oluliselt odavam kui sarnased mööbliesemed valmistatud näiteks puidust või metallist.

Plastikust aialaudade taskukohasus ei tähenda aga kompromissi kvaliteedi või stiili osas. Tänapäeval on saadaval lai valik kaunilt kujundatud plastikmööblit, mis sobib igasse õuemiljöösse.

Ilmastikukindel aiamööbel – lihtne hooldada ja kauakestev valik

Ilmastikukindel aiamööbel, nagu seda on plastikmööbel, ei vaja erilist hooldust. Piisab vaid regulaarsest puhastamisest veega ja neutraalse pesuvahendiga. Sellel puuduvad eriti tundlikud pinnad või viimistlused, mis võiksid kergesti kahjustuda.

Lisaks puhastamisele on oluline kaitsta plastikust aiamööblit ka karmide ilmastikutingimuste eest. Kui võimalik, tuleks mööbel hoida katuse all või katta kinni vihmase ilmaga, et vältida liigset niiskust ja päikesekiirgust.  Liigne niiskus ja pidev intensiivne päike võivad põhjustada plastiku pleekimist ja pragunemist. Talveperioodil võiks aiamööbli hoida siseruumides või katta kinni veekindla kaitsekattega, et kaitsta seda külma ja lume eest.

 

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Aitäh! Tellimus tuli väga kiiresti kohale, kuller oli väga arvestav ja jäin kapiga väga rahule. Suur aitäh!

A

Anu

Kaup oli hästi pakendatud, diivanit oli lihtne kokku panna. Kvaliteetne ja mugav diivan, võin julgelt teistele ka soovitada.

V

Vahur

Kuna mul oli stangega kiire, tõi üks armas töötaja selle mulle sobival ajal kohale. Olen rahul ja juba uus tellimus ka teie juures tehtud.

K

Kersti

Kaup korralik ja väga kiire tarne.

A

Anne

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Olen teeninduse ja tootega väga rahul.

T

Tuuli

Tänan, teenusega rahul

E

Enno

My experience with MK Furniture has been exceptional. The prices were competitive and the staff were very helpful — all while speaking perfect English. We love the furniture we ordered. Over 1 year after our furniture arrived, there was a small issue with one of my purchases. I contacted MK Furniture, expecting to be told that it has been too long since my purchase date and that they cannot help me. Instead, they were very quick to resolve the problem by replacing the broken part at absolutely no cost to me (even shipping was free). The furniture is like new again. This level of customer service is very rare in Estonia. I am very happy and will definitely be a returning customer!

D

Dashiell

Te saite väga hästi hakkama, kauba ja teenindusega jäin rahule, ettepanekuid kahjuks ei ole. Edu ja päikest te ettevõtmistesse!

A

Anu

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Kõik sujus ilusasti. Kiire ja viisakas teenindus.

S

Sven

Kõik oli väga hea ja turvaline, kiire teenindus.

T

Tiia

Väga kiire ja kvaliteetne!

O

Oksana

Kaup jõudis väga kiiresti kohale.

A

Andri

Super teenindus - kiire ja asjalik. Aitäh! :)

Žanna

Ülimalt rahul tootega ,poleks arvanud,et tõesti nii ilus ja vastupidav on :) Tellin teinekordki teie käest ,kui midagi vaja on.

M

Merli

Kogu ostuprotsess on väga lihtne ja kiire. Klienditeenindus vastab kiiresti ning hoiab tellimuse staatusega kursis, ilma, et peaks küsima. Tellisime õuetoolid ja laua veebi kaudu ja jäime väga rahule. Mööbel vastas piltidel kujutatule ja isegi toolid olid mugavad, kuigi polnud võimalust neid enne tellimist proovida :) Kõik kokku moodustas väga meeldiva ostukogemuse.

K

Kristen

Jäin kauba ja tarne kiirusega väga rahule.

Ülle

Tuli oodata kauem kuid see pole Teie probleem, seega oleme väga rahul!! Suur tänu kullerile, kes aitas diivani tõsta 4-le korrusele!!!

A

Aleksei

Õigeaegselt kohal. Supper!
Aga teinekord tahaks vähemalt 1 päev ette teada, kui mõni suur mööbliese tulemas. 5 min helistati ette, olin tööl ja kaugel 😀 . Hea, et vihma ei sadanud ja diivan sai samal õhtul kuivana tuppa.

P

Pille

Tänan meeldiva ostukogemuse eest.
Kaupa pidi küll veidi kaua ootama, aga toode ise oli seda väärt.

A

Anu

Tere,
Suhtumine ja suhtlemine on olnud väga meeldiv.
Tänud!

M

Mare

Tere,
Kuigi tellimus hilines tootja tõttu, siis olen klienditoega väga väga rahul - vastused tulid kiirelt ja vastaja oli väga abivalmis ja sõbralik. Kaubaga samuti väga rahul. Suur tänu!

K

Kaie

Kõik oli ideaalne- ajastus ning suhtlemine kliendiga :)

M

Marii-Kristiin

Kõik hästi, nagu eeldasin. Edu!

A

Andres

Tere
Tänan, teenusega rahul

E

Enno

Kaup korralik ja väga kiire tarne.

A

Anne

Tänud! Kaup käes ja on täpselt see, mida ootasin!

Äne

Tervist!

Töö kiire ja korralik. Kõik sujus! Tellimus jõudis õigel ajal nii nagu lubatud. Kiitus!

K

Ken

Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit