Veiniriiulid

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Veiniriiul on veiniarmastajate meelispaik. Maitsekas veiniriiul võib kodus olla nii sisutuselement kui ka praktiline hoiustamiskoht veinidele. Veiniriiulid on veinide hoiustamiseks ideaalsed, kuna pudelid asetsevad horisontaalselt, mistõttu püsib kork niiskena. Niiske kork tagab veini esialgse maitse säilimise ja hoiab ära happelise keskkonna tekke. Seega saad kvaliteetseid veine nautida ka mitme aasta pärast.

Meie e-poes toimub mitmesuguste veiniriiulite müük parimate hindade juures. Meilt leiad veiniriiuli nii seinale kui ka põrandale paigutamiseks.

Metallist või puidust veiniriiulid?

Veiniriiulid on üldjuhul valmistatud metallist või puidust. Metallist veiniriiul on pigem minimalistliku ilmega. Seevastu toob veiniriiul puidust ruumi hubasust ja maalähedast hõngu. Valiku tegemine sõltub suuresti eelistustest ja kodu olemasolevast sisustusest. Meie e-poest leiad sobiva veiniriiuli oma koju!

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit