Põrandakaitsed ja toolialusmatid

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Pidev kontoritooli kasutamine jätab lõpuks jälje ka põrandale. Põrandale võivad tekkida kriimud või plekid, mis mõjutavad teie põranda ja seejuures ka tööruumi välimust oluliselt. Sellise olukorra vältimiseks on mõistlik valida omale sobiv põrandakaitse tooli alla. Kontoritooli alusmatt aitab vältida põranda või vaiba kulumist ning hoiab aluspinna kriimuvaba ja puhtana.

Vali põrandakaitse tooli alla ka kodukontoris

Ka kodukontoris tasub mõelda oma põranda kaitsmisele. Kasulik põrandakaitse aitab ära hoida põrandakatte kulumise ning pikendab selle eluiga. Vali vastupidav ning libisemiskindel põrandakaitsematt, mis pakub optimaalset kaitset põrandale.

Meie valikust leiab põrandakaitseid, mis sobivad kõigi põrandatüüpidega. Vali välja meelepärane alusmatt ning naudi kriimuvaba põrandat.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit