Gaasisoojendi Heatum Athena Pyramid

-22%

427.70  333.61 

Saadaval järeltellimisel

Tarneaeg: 3-5 päeva
Paindlikud maksemeetodid nüüd Mkfurniture e-poes! Tutvu tingimustega siin.
Inbank, ESTO, Montonio
Kategooria:

Püramiidikujuline gaasisoojendi Heatum Athena on väga stiilne ja uuenduslik valik Sinu keskkonda. Gaasisoojendid on valmistatud kvaliteetsest, vastupidavast ja kauakestvast värvitud terasest, nii et need kestavad aastaid ilma oma esteetilist välimust kaotamata. Omapärane püramiidikujuline disain annab elegantse ja luksusliku välimuse ning lisab Sinu üritusele või kodule väärtust, mistõttu on need õues kasutatavad mustad gaasisoojendid lemmikud pulmades, tähtpäevadel, restoranides ja koduterrassidel. Kui lülitad Heatum Athena gaasisoojendi sisse, hakkab see kohe meeldivat soojust kiirgama, sõltuvalt ilmastikutingimustest saab kütte intensiivsust hõlpsasti reguleerida juhtpaneeli kaudu. Tänu Heatum Athena gaasisoojendile saad isegi külmas kliimas veelgi rohkem aega õues veeta ning lisaks otsesele funktsioonile lisab kogu seadme keha läbiv leek valgust ja loob hubasuse tunde.

Kasutamiseks valmis.

Gaasisoojendi valimisel pööra tähelepanu selle varustusele. Kui Sa ei ole varem soojendit ostnud, võib juhtuda, et Sind võidakse teistes kauplustes üle kavaldada, sest teatud osad lihtsalt ei kuulu gaasisoojendi hinna sisse. Kõige sagedamini on need osad reduktor ja gaasivoolik – ilma nendeta soojendi ei tööta. Tahame rõhutada, et meie Heatum Athena gaasisoojendi on komplektne ja sisaldab kõiki osi, mida vajad seadme kasutamiseks, Sul on vaid vaja osta gaasiballoon, mida saad teha ka meie kauplusest. Lisatarvikute kohta saad rohkem lugeda allpool olevast “Lisainformatsioonist”.

Paremad kui sarnase kujuga analoogid.

Meie pakutaval Heatum Athena gaasisoojendil on palju eeliseid võrreldes sarnaste püramiidikujuliste gaasisoojenditega. Gaasisoojendi on juba praegu populaarne ja meie klientide poolt hinnatud. Siin on mõned omadused, mis muudavad selle Heatum Athena gaasisoojendi eriliseks:

  • Heatum Athena teisaldataval gaasisoojendil on väga vastupidavad ja kvaliteetsed transpordirattad, mis muudavad soojendi teise kohta ümberpaigutamise lihtsaks ja vaevatuks. See on väga mugav, kui gaasisoojendit kasutatakse erinevates kohtades. Näiteks restoranis paigutatakse see sõltuvalt sellest, kus kliendid istuvad. Või kui kodus soovid soojendi viia garaaži või mujale, kui Sa seda parajasti ei kasuta.
  • Heatum Athena gaasisoojendi on täiendavalt tugevdatud ja seda on lihtne kokku panna. Gaasisoojendi jaoks kasutatud värvitud teras on paksem kui enamik sellisel kujul saadaolevaid gaasisoojenditel. Seetõttu võib meie poolt müüdav Heatum Athena soojendi 30 kg kaaluga olla mõne kilogrammi võrra raskem kui teiste tootjate küttekeha. Sa ei märka seda väikest kaaluerinevust transportimisel või asukoha muutmisel, kuid see teeb suure vahe seadme enda vastupidavusele, eriti tuulisel päeval.

Efeektiivsem. Kaitseb loodust

  • Heatum Athena gaasisoojendi põletab 100% gaasi, tagades kõrge tõhususe. Põlemiskolvi kohale on paigaldatud lisapõleti põlemata gaasi ja põlemissaaduste jaoks, mis muudab Heatum Athena gaasisoojendi veelgi tõhusamaks.
  • Teine tõhususe element on õigesti valitud põletuskolb, mis on kõrge soojusjuhtivusega. 

Loodud – kasutaja mugavuseks.

See Heatum Athena gaasisoojendi on konstrueeritud tootja aastatepikkust kogemust kütteseadmete turul arvesse võttes. Gaasisoojendil on mitmeid omadusi, mis pea märkamatult lihtsustavad kasutamist:

  • Väga lihtne kasutada. Heatum Athena gaasisoojendi sisselülitamiseks tuleb vaid ühendada gaasiballoon, keerata gaas lahti ja vajutada süütenuppu. Kütte intensiivsust saad reguleerida hoova abil.
  • Uue põlvkonna niiskuskindel PJEZO süüteelement. See süüteelement töötab akuga, mida saab osta igast poest. Ainult ühe elemendi abil kestab Heatum Athena soojendi kindlasti kaua ja kui oled selle kord sisse pannud, võib kindlalt öelda, et unustad selle ära.
  • Avalikes kohtades kasutamiseks on eriti mugav, et gaasiballooni uks on keti abil gaasisoojendi külge kinnitatud.

Turvaline soojendi. Sobib ideaalselt nii koduseks kui ka avalikuks kasutamiseks.

  • Küttekolbi kattev küttekolbi võre on valmistatud kuumakindlast terasest. Võre ei lähe kuumaks, seega oled kaitstud juhusliku kokkupuute eest gaasisoojendiga. See omadus muudab need gaasisoojendid populaarseks lahenduseks avalikes kohtades, restoranides või kohtades, kus võivad viibida lapsed.
  • Õues kasutatav gaasisoojendi kustutab automaatselt tule ja katkestab gaasivarustuse, kui kütteseade kaldub 45-kraadise või suurema nurga alla.
  • Gaasisoojendi on projekteeritud nii, et see ei tekita lahtist leeki.

Gaasiballooni mahuti kohal on integreeritud elemendid ballooni kinnitamiseks. Kui soojendi vajub kaldu või kukub ümber, jääb gaasiballoon mahutisse ja ei kuku välja.

Soojendatav ala: kuni 24m2

Gaasisoojendi võimsus: kuni 13000 W

Gaasisoojendi korpus: Teras

Gaasi tüüp: Butaan/propaan või nende segu.

Soojendi tüüp: Gaasi

Värv: Must

Kolb (klaasist): 10×125 cm

Gaasi kulu: 0,45 kg/h – 0,945 kg/h

Gaasisoojendi reflektor: Roostevaba teras.

Gaasisoojendi laius: 52 cm

Gaasisoojendi pikkus: 52 cm

Gaasisoojendi kõrgus: 225 cm

Automaatne väljalülitamine: Olemas. Kui gaasisoojendi ümber läheb, lülitub see automaatselt välja.

Kaitse gaasilekke eest: Olemas.

Transpordirattad: Olemas.

Soojusregulaator: Olemas.

Gaasisoojendi kaal: 30 kg.

Gaasisoojendi komplekt: Soojendi, gaasirõhu regulaator, reduktor, voolik, transpordirattad.

Süüte tüüp: Piezo. Elektriallikat pole vaja.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Aitäh! Tellimus tuli väga kiiresti kohale, kuller oli väga arvestav ja jäin kapiga väga rahule. Suur aitäh!

A

Anu

Kaup oli hästi pakendatud, diivanit oli lihtne kokku panna. Kvaliteetne ja mugav diivan, võin julgelt teistele ka soovitada.

V

Vahur

Kuna mul oli stangega kiire, tõi üks armas töötaja selle mulle sobival ajal kohale. Olen rahul ja juba uus tellimus ka teie juures tehtud.

K

Kersti

Kaup korralik ja väga kiire tarne.

A

Anne

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Olen teeninduse ja tootega väga rahul.

T

Tuuli

Tänan, teenusega rahul

E

Enno

My experience with MK Furniture has been exceptional. The prices were competitive and the staff were very helpful — all while speaking perfect English. We love the furniture we ordered. Over 1 year after our furniture arrived, there was a small issue with one of my purchases. I contacted MK Furniture, expecting to be told that it has been too long since my purchase date and that they cannot help me. Instead, they were very quick to resolve the problem by replacing the broken part at absolutely no cost to me (even shipping was free). The furniture is like new again. This level of customer service is very rare in Estonia. I am very happy and will definitely be a returning customer!

D

Dashiell

Te saite väga hästi hakkama, kauba ja teenindusega jäin rahule, ettepanekuid kahjuks ei ole. Edu ja päikest te ettevõtmistesse!

A

Anu

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Kõik sujus ilusasti. Kiire ja viisakas teenindus.

S

Sven

Kõik oli väga hea ja turvaline, kiire teenindus.

T

Tiia

Väga kiire ja kvaliteetne!

O

Oksana

Kaup jõudis väga kiiresti kohale.

A

Andri

Super teenindus - kiire ja asjalik. Aitäh! :)

Žanna

Ülimalt rahul tootega ,poleks arvanud,et tõesti nii ilus ja vastupidav on :) Tellin teinekordki teie käest ,kui midagi vaja on.

M

Merli

Kogu ostuprotsess on väga lihtne ja kiire. Klienditeenindus vastab kiiresti ning hoiab tellimuse staatusega kursis, ilma, et peaks küsima. Tellisime õuetoolid ja laua veebi kaudu ja jäime väga rahule. Mööbel vastas piltidel kujutatule ja isegi toolid olid mugavad, kuigi polnud võimalust neid enne tellimist proovida :) Kõik kokku moodustas väga meeldiva ostukogemuse.

K

Kristen

Jäin kauba ja tarne kiirusega väga rahule.

Ülle

Tuli oodata kauem kuid see pole Teie probleem, seega oleme väga rahul!! Suur tänu kullerile, kes aitas diivani tõsta 4-le korrusele!!!

A

Aleksei

Õigeaegselt kohal. Supper!
Aga teinekord tahaks vähemalt 1 päev ette teada, kui mõni suur mööbliese tulemas. 5 min helistati ette, olin tööl ja kaugel 😀 . Hea, et vihma ei sadanud ja diivan sai samal õhtul kuivana tuppa.

P

Pille

Tänan meeldiva ostukogemuse eest.
Kaupa pidi küll veidi kaua ootama, aga toode ise oli seda väärt.

A

Anu

Tere,
Suhtumine ja suhtlemine on olnud väga meeldiv.
Tänud!

M

Mare

Tere,
Kuigi tellimus hilines tootja tõttu, siis olen klienditoega väga väga rahul - vastused tulid kiirelt ja vastaja oli väga abivalmis ja sõbralik. Kaubaga samuti väga rahul. Suur tänu!

K

Kaie

Kõik oli ideaalne- ajastus ning suhtlemine kliendiga :)

M

Marii-Kristiin

Kõik hästi, nagu eeldasin. Edu!

A

Andres

Tere
Tänan, teenusega rahul

E

Enno

Kaup korralik ja väga kiire tarne.

A

Anne

Tänud! Kaup käes ja on täpselt see, mida ootasin!

Äne

Tervist!

Töö kiire ja korralik. Kõik sujus! Tellimus jõudis õigel ajal nii nagu lubatud. Kiitus!

K

Ken

Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit