Gaasisoojendi Pyramide Athena

-18%

Original price was: 427.70 €.Current price is: 427.70 €. 350.71 

Saadaval järeltellimisel

Tarneaeg: 3-5 päeva
Paindlikud maksemeetodid nüüd Mkfurniture e-poes! Tutvu tingimustega siin.
Inbank, ESTO, Montonio
Kategooria:

Püramiidikujuline soojendi on väga stiilne ja uuenduslik valik Sinu keskkonda. Need soojendid on valmistatud kvaliteetsest, vastupidavast ja kauakestvast roostevabast terasest, seega kestavad need aastaid ilma oma esteetilist välimust kaotamata. Omapärane püramiidikujuline disain annab elegantse ja luksusliku väärtust, muutes need soojendid lemmikuks pulmades, tähtpäevadel, restoranides ja kodude terrassidel. Kui küttekeha sisse lülitada, hakkab see koheselt meeldivat soojust kiirgama ning sõltuvalt ilmastikutingimustest saad soojuse seadistust juhtpaneeliga hõlpsasti reguleerida. Tänu soojendile saad isegi külmas kliimas rohkem aega õues veeta ning lisaks selle otsesele funktsioonile lisab kogu soojendit läbiv leek valgust ja loob hubase tunde.

Kasutusvalmis.

Soojendi valimisel pööra tähelepanu selle komponentidele. Kui Sa ei ole varem soojendit ostnud, võid teistest kauplustest soetades pettuda, sest teatud tarvikud ei pruugi soojendi hinnas sisalduda. Kõige tavalisemad osad on regulaator ja gaasivoolik – ilma nende osadeta soojendi ei tööta. Soovime rõhutada, et meie soojendi on komplektne ja sisaldab kõiki seadmeid, mida soojendi kasutamiseks vajad. Pole vaja teha muud, kui osta lisaks gaasiballoon, mille leiad samuti meie poest. Lisateavet tarvikute kohta saad lugeda kategooriast „Lisateave“.

Parem kui sarnase kujuga konkurendid.

Meie gaasisoojendil on teiste sarnase kujuga gaasisoojendite ees palju eeliseid. Soojendi on juba populaarne ja meie klientide poolt hinnatud. Siin on mõned omadused, mis muudavad selle soojendi eriliseks:

 • Sellel soojendil on väga vastupidavad ja kvaliteetsed transpordirattad, mis muudavad soojendi teise kohta ümberpaigutamise lihtsaks ja muretuteks. See on väga mugav, kui sinu soojendit kasutatakse erinevates kohtades. Näiteks restoranis valitakse selle asukoht see sõltuvalt sellest, kus kliendid istuvad, või kodus, kui soovid soojendi garaaži või mujale paigutada, kui seda parasjagu ei kasuta.
 • Selle soojendi konstruktsioon on täiendavalt tugevdatud ja seda on lihtne kokku panna. Soojendi valmistamiseks kasutatud roostevaba teras on paksem kui enamikel sellisel kujul müüdavate soojenditel. Seetõttu võivad meie müüdavad soojendid olla mitu kilogrammi raskemad kui teistel tootjatel. Kaaluerinevus pole transportimisel või ülesseadmisel märgatav, kuid see mõjutab oluliselt küttekeha enda vastupidavust, eriti tuulisel päeval.
 • Soojendi on korrosioonikindel. Seetõttu võid olla kindel, et saad vastupidava ja usaldusväärse küttelahenduse.

Efektiivsem. Kaitseb loodust.

 • See mudel põletab 100% gaasi, tagades kõrge kütteefektiivsuse. Põlemiskolbi kohale on paigaldatud lisapõleti põlemata gaasile ja põlemisproduktidele, mis muudab kütteseadme veelgi tõhusamaks.
 • Teine efektiivsuse element on õige põlemiskolvi valik, millel oleks kõrge soojusjuhtivus.

Loodud kasutusmugavuse tagamiseks.

Selle soojendi väljatöötamisel on arvesse võetud tootja aastatepikkust kogemust kütteseadmete turul. See soojendi sisaldab palju elemente, mis pole küll nähtavad, kuid on kasutajale kasulikud:

 • Äärmiselt lihtne kasutada. Soojendi sisselülitamiseks piisab gaasiballooni ühendamisest, gaasi väljalülitamisest ja süütenupu vajutamisest. Kütte intensiivsust saab reguleerida hoova abil.
 • Uue põlvkonna niiskuskindel PIEZO süüteelement. Seda süüteelementi toidab patarei, mida saab osta igast poest. Vaid ühe patarei toel kestab kütteseade pikka aega ja kui oled sellele kord patarei sisse pannud, võid selle täiesti ära unustada.
 • Eriti mugav funktsioon avalikes kohtades kasutamiseks on see, et gaasiballooni uks on ketiga soojendi külge kinnitatud.

Turvaline soojendi. Ideaalne nii koduseks kui ka kaubanduslikuks kasutamiseks.

 • Soojendi võre, mis katab lampi, on valmistatud kuumakindlast roostevabast terasest. Need võred ei lähe kuumaks, seega oled sa kaitstud juhusliku kokkupuute eest kütteseadme kuumade osadega. See funktsioon muudab need soojendid populaarseks lahenduseks avalikes kohtades, restoranides või paikades, kus võivad viibida lapsed.
 • Soojendi kustutab automaatselt tule ja katkestab gaasivarustuse, kui soojendi on kallutatud 45-kraadise või suurema nurga all.
 • Kütteseade on konstrueeritud nii, et see takistab lahtise leegi levikut.
 • Gaasiballoonil on integreeritud balloonikinnitused gaasiballooni mahuti jaoks. Kui soojendi on kallutatud või kukub ümber, jääb gaasiballoon mahutisse ja ei kuku välja.

Soojendatav ala: kuni 24m2

Gaasisoojendi võimsus: kuni 13000 W

Gaasisoojendi korpus: Roostevaba teras

Gaasi tüüp: Butaan/propaan või nende segu.

Soojendi tüüp: Gaasi

Värv: Hõbedane

Kolb (klaasist): 10×125 cm

Gaasi kulu: 0,45 kg/h – 0,945 kg/h

Gaasisoojendi reflektor: Roostevaba teras.

Gaasisoojendi laius: 52 cm

Gaasisoojendi pikkus: 52 cm

Gaasisoojendi kõrgus: 225 cm

Automaatne väljalülitamine: Olemas. Kui gaasisoojendi ümber läheb, lülitub see automaatselt välja.

Kaitse gaasilekke eest: Olemas.

Transpordirattad: Olemas.

Soojusregulaator: Olemas.

Gaasisoojendi kaal: 30 kg.

Gaasisoojendi komplekt: Soojendi, gaasirõhu regulaator, reduktor, voolik, transpordirattad.

Süüte tüüp: Piezo. Elektriallikat pole vaja.

Tagasiside

Tore on kohata sellist hoolivat suhtumist! :)

Tellimus jõudis järgmise päeva lõunal kenasti kohale!
Olen rahul ja soovitan Teiega koostööd ka oma tuttavatele.

K

Karol

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Aitäh! Tellimus tuli väga kiiresti kohale, kuller oli väga arvestav ja jäin kapiga väga rahule. Suur aitäh!

A

Anu

Kaup oli hästi pakendatud, diivanit oli lihtne kokku panna. Kvaliteetne ja mugav diivan, võin julgelt teistele ka soovitada.

V

Vahur

Kuna mul oli stangega kiire, tõi üks armas töötaja selle mulle sobival ajal kohale. Olen rahul ja juba uus tellimus ka teie juures tehtud.

K

Kersti

Kaup korralik ja väga kiire tarne.

A

Anne

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Olen teeninduse ja tootega väga rahul.

T

Tuuli

Tänan, teenusega rahul

E

Enno

My experience with MK Furniture has been exceptional. The prices were competitive and the staff were very helpful — all while speaking perfect English. We love the furniture we ordered. Over 1 year after our furniture arrived, there was a small issue with one of my purchases. I contacted MK Furniture, expecting to be told that it has been too long since my purchase date and that they cannot help me. Instead, they were very quick to resolve the problem by replacing the broken part at absolutely no cost to me (even shipping was free). The furniture is like new again. This level of customer service is very rare in Estonia. I am very happy and will definitely be a returning customer!

D

Dashiell

Te saite väga hästi hakkama, kauba ja teenindusega jäin rahule, ettepanekuid kahjuks ei ole. Edu ja päikest te ettevõtmistesse!

A

Anu

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Kõik sujus ilusasti. Kiire ja viisakas teenindus.

S

Sven

Kõik oli väga hea ja turvaline, kiire teenindus.

T

Tiia

Väga kiire ja kvaliteetne!

O

Oksana

Kaup jõudis väga kiiresti kohale.

A

Andri

Super teenindus - kiire ja asjalik. Aitäh! :)

Žanna

Ülimalt rahul tootega ,poleks arvanud,et tõesti nii ilus ja vastupidav on :) Tellin teinekordki teie käest ,kui midagi vaja on.

M

Merli

Kogu ostuprotsess on väga lihtne ja kiire. Klienditeenindus vastab kiiresti ning hoiab tellimuse staatusega kursis, ilma, et peaks küsima. Tellisime õuetoolid ja laua veebi kaudu ja jäime väga rahule. Mööbel vastas piltidel kujutatule ja isegi toolid olid mugavad, kuigi polnud võimalust neid enne tellimist proovida :) Kõik kokku moodustas väga meeldiva ostukogemuse.

K

Kristen

Jäin kauba ja tarne kiirusega väga rahule.

Ülle

Tuli oodata kauem kuid see pole Teie probleem, seega oleme väga rahul!! Suur tänu kullerile, kes aitas diivani tõsta 4-le korrusele!!!

A

Aleksei

Õigeaegselt kohal. Supper!
Aga teinekord tahaks vähemalt 1 päev ette teada, kui mõni suur mööbliese tulemas. 5 min helistati ette, olin tööl ja kaugel 😀 . Hea, et vihma ei sadanud ja diivan sai samal õhtul kuivana tuppa.

P

Pille

Tänan meeldiva ostukogemuse eest.
Kaupa pidi küll veidi kaua ootama, aga toode ise oli seda väärt.

A

Anu

Tere,
Suhtumine ja suhtlemine on olnud väga meeldiv.
Tänud!

M

Mare

Tere,
Kuigi tellimus hilines tootja tõttu, siis olen klienditoega väga väga rahul - vastused tulid kiirelt ja vastaja oli väga abivalmis ja sõbralik. Kaubaga samuti väga rahul. Suur tänu!

K

Kaie

Kõik oli ideaalne- ajastus ning suhtlemine kliendiga :)

M

Marii-Kristiin

Kõik hästi, nagu eeldasin. Edu!

A

Andres

Tere
Tänan, teenusega rahul

E

Enno

Kaup korralik ja väga kiire tarne.

A

Anne

Tänud! Kaup käes ja on täpselt see, mida ootasin!

Äne

Tervist!

Töö kiire ja korralik. Kõik sujus! Tellimus jõudis õigel ajal nii nagu lubatud. Kiitus!

K

Ken

Suured suured tänud teile nii hea klienditeeninduse koha pealt!

K

Katrin

Kaup käes ja kõik korras. Toode korralik ja ilus. Aitäh teile asjaliku suhtluse ja kiire tarne eest.

M

Maigi

Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit