Nurgariiulid

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Nurgariiul on ruumisäästlik mööbliese, mis võimaldab tuba maksimaalselt ära kasutada. Kuna nurgariiulid ei võta palju ruumi, siis saab neid hõlpsasti kasutada ka väiksemates tubades. Nurgariiulil saad hoiustada nii raamatuid, pilte, dekoratsioone kui ka taimi, et muuta kodu atraktiivsemaks.

Meie e-poes toimub mitmesuguste nurgariiulite müük. Leia sobiv nurgariiul oma elutuppa, kööki või magamistuppa meie e-poest!

Praktiline nurgariiul seinale, kööki või elutuppa

Meie valikus olevad nurgariiulid sobivad kasutamiseks igas toas. Vali oma koju sobivad nurgariiulid kööki, elutuppa või ka magamistuppa. Lisaks põranda nurgariiulitele, leiab meie valikust ka seinale kinnituvaid nurgariiuleid. Seina nurgariiul on eriti hea lahendus toas, kus põrandapinda on vähe.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit