Softcare tekstiilkaitsevahend 500 ml

-6%

19.90  18.71 

3 laos

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva
Paindlikud maksemeetodid nüüd Mkfurniture e-poes! Tutvu tingimustega siin.
Inbank, ESTO, Montonio
Kategooria:

Softcare Tekstiilikaitse moodustab mustust ja niiskust tõukava kaitsekihi tekstiilikiudude ümber.
Tekstiilid muutuvad hõlpsamini hooldatavaks, kui mustus ei kleepu tekstiili pinnale ega moodusta püsivaid plekke.
Tekstiilikaitse sobib kõikidele tekstiilidele, materjalist sõltumata. Kaitse ei muuda tekstiili välimust, kombatavust ega õhu ja veeaurude läbivust.
Kaitsekiht kanda alati kuivale, puhtale pinnale. Kui kaitset tehakse vanale pinnale, tuleb jälgida, et tekstiilis ei oleks nähtavat mustust. Mööbliese või vaip tuleks enne kaitsetöötlemist kindlasti tolmuimaja abil tolmust puhastada.
Raputa pudelit enne kasutamist, nii et vahend oleks ühtlaselt segatud. Piserda kaitsevahend tekstiilile või vaibale nii, et pind märguks ühtlaselt, see ei pea olema läbimärg. Kaitset tuleb kasutada maksimaalselt
1 dl paksule mööbliriide ja ca 1,5 dl paksule narmasvaiba ruutmeetrile. Arvestada võib seega, et 5 dl pudelist piisab viie inimese pehme mööbli komplekti kasutatavatele pindadele või ühele keskmise suurusega narmasvaibale.
Kui piserdad vahendit liiga palju ühte kohta ja sinna jääb heledam laik, siis tuleb vahendit jagada laiemale alale, niisutades seda kohta alguses uuesti vahendit piserdades ning siis näit. pehme rätikuga kergelt laiali hõõrudes.
Kui kardad õrnema materjali reaktsiooni, katseta vahendi toimet kõigepealt serva all või mõnes muus varjatumas kohas.

Kaitse peab tavalises kasutuses vastu u. 2 aastat, kuid endla on selle toimet võimalik kontrollida veetilga abil. Aseta veetilk kaitsevahendiga töödeldud pinnale ja niikaua, kuni veetilk püsib seal imendumata tekstiili kiududesse (sellisel juhul tekstiil muutub märjaks), on kaitsekiht veel alles.

Kaitsevahendi kasutamine on ohutu ja see ei põhjusta allergiaid või muid riske tervisele. Piserdamise ajal tuleb siiski lahusti (isopropanool-alkohol) tõttu tagada piisav ventilatsioon näiteks aknaid või uksi lahti hoides või seades tsentraalse ventilatsiooni suurema võimsuse peale. Samuti ära piserda vahendit lahtise tule lähedal ning ära suitseta piserdamise ajal. Lapsed ja koduloomad tuleks piserdamise ajaks viia teise ruumi. Pärast lahusti aurustumist töödeldud pind ei põhjusta mingit riski tervisele ega muutu materjali käitumine, näiteks tekstiili tuleohtlikkus ei muutu.
NB! Eelnevalt katseta varjatud kohas!

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Aitäh! Tellimus tuli väga kiiresti kohale, kuller oli väga arvestav ja jäin kapiga väga rahule. Suur aitäh!

A

Anu

Kaup oli hästi pakendatud, diivanit oli lihtne kokku panna. Kvaliteetne ja mugav diivan, võin julgelt teistele ka soovitada.

V

Vahur

Kuna mul oli stangega kiire, tõi üks armas töötaja selle mulle sobival ajal kohale. Olen rahul ja juba uus tellimus ka teie juures tehtud.

K

Kersti

Kaup korralik ja väga kiire tarne.

A

Anne

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Olen teeninduse ja tootega väga rahul.

T

Tuuli

Tänan, teenusega rahul

E

Enno

My experience with MK Furniture has been exceptional. The prices were competitive and the staff were very helpful — all while speaking perfect English. We love the furniture we ordered. Over 1 year after our furniture arrived, there was a small issue with one of my purchases. I contacted MK Furniture, expecting to be told that it has been too long since my purchase date and that they cannot help me. Instead, they were very quick to resolve the problem by replacing the broken part at absolutely no cost to me (even shipping was free). The furniture is like new again. This level of customer service is very rare in Estonia. I am very happy and will definitely be a returning customer!

D

Dashiell

Te saite väga hästi hakkama, kauba ja teenindusega jäin rahule, ettepanekuid kahjuks ei ole. Edu ja päikest te ettevõtmistesse!

A

Anu

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Kõik sujus ilusasti. Kiire ja viisakas teenindus.

S

Sven

Kõik oli väga hea ja turvaline, kiire teenindus.

T

Tiia

Väga kiire ja kvaliteetne!

O

Oksana

Kaup jõudis väga kiiresti kohale.

A

Andri

Super teenindus - kiire ja asjalik. Aitäh! :)

Žanna

Ülimalt rahul tootega ,poleks arvanud,et tõesti nii ilus ja vastupidav on :) Tellin teinekordki teie käest ,kui midagi vaja on.

M

Merli

Kogu ostuprotsess on väga lihtne ja kiire. Klienditeenindus vastab kiiresti ning hoiab tellimuse staatusega kursis, ilma, et peaks küsima. Tellisime õuetoolid ja laua veebi kaudu ja jäime väga rahule. Mööbel vastas piltidel kujutatule ja isegi toolid olid mugavad, kuigi polnud võimalust neid enne tellimist proovida :) Kõik kokku moodustas väga meeldiva ostukogemuse.

K

Kristen

Jäin kauba ja tarne kiirusega väga rahule.

Ülle

Tuli oodata kauem kuid see pole Teie probleem, seega oleme väga rahul!! Suur tänu kullerile, kes aitas diivani tõsta 4-le korrusele!!!

A

Aleksei

Õigeaegselt kohal. Supper!
Aga teinekord tahaks vähemalt 1 päev ette teada, kui mõni suur mööbliese tulemas. 5 min helistati ette, olin tööl ja kaugel 😀 . Hea, et vihma ei sadanud ja diivan sai samal õhtul kuivana tuppa.

P

Pille

Tänan meeldiva ostukogemuse eest.
Kaupa pidi küll veidi kaua ootama, aga toode ise oli seda väärt.

A

Anu

Tere,
Suhtumine ja suhtlemine on olnud väga meeldiv.
Tänud!

M

Mare

Tere,
Kuigi tellimus hilines tootja tõttu, siis olen klienditoega väga väga rahul - vastused tulid kiirelt ja vastaja oli väga abivalmis ja sõbralik. Kaubaga samuti väga rahul. Suur tänu!

K

Kaie

Kõik oli ideaalne- ajastus ning suhtlemine kliendiga :)

M

Marii-Kristiin

Kõik hästi, nagu eeldasin. Edu!

A

Andres

Tere
Tänan, teenusega rahul

E

Enno

Kaup korralik ja väga kiire tarne.

A

Anne

Tänud! Kaup käes ja on täpselt see, mida ootasin!

Äne

Tervist!

Töö kiire ja korralik. Kõik sujus! Tellimus jõudis õigel ajal nii nagu lubatud. Kiitus!

K

Ken

Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit