Mobiilne konditsioneer + aknatihend ADOLUS ARCTIC A3600

-18% Uus

Original price was: 557.70 €.Current price is: 557.70 €. 457.31 

Saadaval järeltellimisel

Tarneaeg: 3-5 päeva
Paindlikud maksemeetodid nüüd Mkfurniture e-poes! Tutvu tingimustega siin.
Inbank, ESTO, Montonio
Kategooriad: ,

ADOLUS ARCTIC A3600 mobiilne konditsioneer koos aknatihendiga

Komplekt – koos aknatihendiga

See toode sisaldab:

· ADOLUS ARCTIC A3600 mobiilne konditsioneer;

· universaalne aknatihend selle konditsioneeri jaoks (400 cm)

Adolus Arctic A3600 mobiilne konditsioneer on selle kaubamärgi kõige võimsam mobiilne konditsioneer. Vabalt seisev konditsioneer on väga tõhus ja ökonoomne ning seda saab paigaldada paljudesse erinevatesse ruumidesse, alates kodust kuni kontorini. Konditsioneeri on kiire ja lihtne seadistada ja paigaldada ning seda saab kasutada kõikidel aastaaegadel: sügisel ja talvel niiskuse kogumiseks ning kevadel ja suvel jahutamiseks ja tuulutamiseks.

Sobib mitmesugusteks rakendusteks

Adolus Arctic A3600 mobiilne konditsioneer on kõige tõhusam kuni 46 m2 suurustes ruumides. Ükskõik, kas tegemist on Teie kodu, korteri või kontori ruumiga, mobiilse kliimaseadme moodne disain sobib ideaalselt igasse ruumi ja lausa täiendab Teie interjööri. Mugav suurus ja sisseehitatud transpordirattad tagavad, et seade on mobiilne ja seda on lihtne ühest ruumist teise liigutada.

Kõige võimsam ADOLUS konditsioneer

See mudel on siiani kõige võimsam mobiilne ADOLUS kaubamärgi konditsioneer. Selle tõhusus ja moodsaimad insenertehnoloogilised lahendused tagavad kõige võimsama funktsioonide – jahutamine, ventilatsioon, kuivatamine – rakendamise ja suurepärase kvaliteedi. Kaasaegne. silmale kaunis disain ning äärmiselt võimas jõudlus teevad Adolus Arctic A3600-st kõige kaasaegsema kliimaseadme.

Kolm ühes (3in1) – aastaringseks kasutamiseks

Tänu lausa kolmele funktsioonile ühes seadmes saab seda mobiilset konditsioneeri kasutada igal aastaajal, ilma et oleks vaja osta lisaseadmeid. Adolus Arctic A3600 kolm põhifunktsiooni:

  • Jahutamine. See funktsioon võimaldab konditsioneeril ruumi kiiresti ja tõhusalt jahutada. Loodud õhuvooluhulk on kuni 390 m3/h, nii et saate nautida värskemat ja jahedamat õhku kohe pärast seadme sisselülitamist.
  • Ventilatsioon. Kui konditsioneer on sellesse režiimi lülitatud, käivitub õhuringlus, mis tagab värskema ja ühtlasemalt jaotunud õhu ruumis.
  • Kuivatamine. See on oluline funktsioon, mis aitab tagada õige niiskustaseme ja vältida hallituse teket või akende uduseks tõmbumist.

Ideaalne valik – vaikne, energiasäästlik ja keskkonnasõbralik.

Uusim tehnoloogia on muutnud selle mobiilse konditsioneeri suurepäraseks seadmeks. See on vaikne, helitase on vaid 65 dB, kui öine režiim on sisse lülitatud, nii et seda saab paigutada magamistuppa, kus

jahe õhutemperatuur on kuumal aastaajal hädavajalik. Kontoris võite olla kindel, et konditsioneeri vali töö Teid ei häiri – Adolus Arctic A3600 on vaikne ja tõhus.

Konditsioneer on loodud nii, et see säästab maksimaalselt energiat ja hoiab energiatarbimise minimaalsel tasemel. Automaatne temperatuuri säilitamise režiim tagab, et kui soovitud temperatuur on saavutatud, lülitub seade välja ja kui temperatuur tõuseb, lülitub see uuesti sisse, et alustada jahutamist. A-klassi energiamärgis tõestab seadme energiatõhusust, nii et võite olla kindel väheses energiatarbimises.

Lisaks suurepärasele jõudlusele on seadmes kasutatav külmutusgaas R290 jätkusuutlik, osoonisõbralik, saastevaba, ohutu kasutada ja ei kahjusta inimeste tervist.

Lihtne ja kiire paigaldus

Adoluse mobiilseid konditsioneere on lihtne paigaldada. Paigaldamiseks ei ole vaja tööriistu ega kogemust ning me tarnime konditsioneeri juba kokkupanduna, nii et selle saab kohe pärast lahtipakkimist üles seada ja sisse lülitada. ak Jahutusfunktsiooni aktiveerimiseks on vaja konditsioneeriga kasutada kuuma õhu väljalaskevoolikut. Tavaliselt juhitakse see voolik läbi akna õue, kasutades selle mobiilse konditsioneeriga kaasasolevat aknatihendit. Kui voolik on konditsioneeriga ühendatud, saate nautida jahedat ja värsket õhku.

Sobib kasutamiseks kuni: kuni 46 m2

Automaatrežiim: Olemas.

Küttefunktsioon: Ei ole

Kuivatamine, ventileerimine: Olemas.

Filtrid: Pestav õhufilter

Juhtimine: Elektrooniline, kasutades LCD-ekraani ja juhtpaneeli või kaugjuhtimispulti.

Ventilaatori kiirused: 3

Töötemperatuuri vahemik: 5°C – 35°C

Nominaalne õhuvooluhulk: kuni 390 m3/h

Võimalik juhtida vesi äravoolu.: Olemas.

Automaatne väljalülitus, kui veepaak on täis: Olemas.

Veepakk: 8 l

Unerežiim (vaikne): Olemas.

Energiatõhususe klass: A

Lapselukk: Olemas.

Jahutusaine: Keskkonnasõbralik ja kahjutu R290 gaas.

Taimer: Olemas.

Õhu kuivatamise jõudlus: 2 l/h (30°C, RH80%)

Võimsus: 1530W

Energiakulu: kuni 1330 W

Heliväärtused: kuni 65 dB

Kaal: 26 kg.

LCD-ekraan: Olemas.

Transpordirattad: Olemas.

Sertifikaadid: TUV, ROHS, CE

Lisainformatsioon: Püüame eset fotol võimalikult täpselt kujutada, kuid erinevate ekraaniseadete, -omaduste või erineva valgustuse tõttu võivad eseme värv, kuju või muud parameetrid erineda.

Mobiilirakendus (äpp): Ei ole.

Tagasiside

Tore on kohata sellist hoolivat suhtumist! :)

Tellimus jõudis järgmise päeva lõunal kenasti kohale!
Olen rahul ja soovitan Teiega koostööd ka oma tuttavatele.

K

Karol

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Aitäh! Tellimus tuli väga kiiresti kohale, kuller oli väga arvestav ja jäin kapiga väga rahule. Suur aitäh!

A

Anu

Kaup oli hästi pakendatud, diivanit oli lihtne kokku panna. Kvaliteetne ja mugav diivan, võin julgelt teistele ka soovitada.

V

Vahur

Kuna mul oli stangega kiire, tõi üks armas töötaja selle mulle sobival ajal kohale. Olen rahul ja juba uus tellimus ka teie juures tehtud.

K

Kersti

Kaup korralik ja väga kiire tarne.

A

Anne

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Olen teeninduse ja tootega väga rahul.

T

Tuuli

Tänan, teenusega rahul

E

Enno

My experience with MK Furniture has been exceptional. The prices were competitive and the staff were very helpful — all while speaking perfect English. We love the furniture we ordered. Over 1 year after our furniture arrived, there was a small issue with one of my purchases. I contacted MK Furniture, expecting to be told that it has been too long since my purchase date and that they cannot help me. Instead, they were very quick to resolve the problem by replacing the broken part at absolutely no cost to me (even shipping was free). The furniture is like new again. This level of customer service is very rare in Estonia. I am very happy and will definitely be a returning customer!

D

Dashiell

Te saite väga hästi hakkama, kauba ja teenindusega jäin rahule, ettepanekuid kahjuks ei ole. Edu ja päikest te ettevõtmistesse!

A

Anu

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Kõik sujus ilusasti. Kiire ja viisakas teenindus.

S

Sven

Kõik oli väga hea ja turvaline, kiire teenindus.

T

Tiia

Väga kiire ja kvaliteetne!

O

Oksana

Kaup jõudis väga kiiresti kohale.

A

Andri

Super teenindus - kiire ja asjalik. Aitäh! :)

Žanna

Ülimalt rahul tootega ,poleks arvanud,et tõesti nii ilus ja vastupidav on :) Tellin teinekordki teie käest ,kui midagi vaja on.

M

Merli

Kogu ostuprotsess on väga lihtne ja kiire. Klienditeenindus vastab kiiresti ning hoiab tellimuse staatusega kursis, ilma, et peaks küsima. Tellisime õuetoolid ja laua veebi kaudu ja jäime väga rahule. Mööbel vastas piltidel kujutatule ja isegi toolid olid mugavad, kuigi polnud võimalust neid enne tellimist proovida :) Kõik kokku moodustas väga meeldiva ostukogemuse.

K

Kristen

Jäin kauba ja tarne kiirusega väga rahule.

Ülle

Tuli oodata kauem kuid see pole Teie probleem, seega oleme väga rahul!! Suur tänu kullerile, kes aitas diivani tõsta 4-le korrusele!!!

A

Aleksei

Õigeaegselt kohal. Supper!
Aga teinekord tahaks vähemalt 1 päev ette teada, kui mõni suur mööbliese tulemas. 5 min helistati ette, olin tööl ja kaugel 😀 . Hea, et vihma ei sadanud ja diivan sai samal õhtul kuivana tuppa.

P

Pille

Tänan meeldiva ostukogemuse eest.
Kaupa pidi küll veidi kaua ootama, aga toode ise oli seda väärt.

A

Anu

Tere,
Suhtumine ja suhtlemine on olnud väga meeldiv.
Tänud!

M

Mare

Tere,
Kuigi tellimus hilines tootja tõttu, siis olen klienditoega väga väga rahul - vastused tulid kiirelt ja vastaja oli väga abivalmis ja sõbralik. Kaubaga samuti väga rahul. Suur tänu!

K

Kaie

Kõik oli ideaalne- ajastus ning suhtlemine kliendiga :)

M

Marii-Kristiin

Kõik hästi, nagu eeldasin. Edu!

A

Andres

Tere
Tänan, teenusega rahul

E

Enno

Kaup korralik ja väga kiire tarne.

A

Anne

Tänud! Kaup käes ja on täpselt see, mida ootasin!

Äne

Tervist!

Töö kiire ja korralik. Kõik sujus! Tellimus jõudis õigel ajal nii nagu lubatud. Kiitus!

K

Ken

Suured suured tänud teile nii hea klienditeeninduse koha pealt!

K

Katrin

Kaup käes ja kõik korras. Toode korralik ja ilus. Aitäh teile asjaliku suhtluse ja kiire tarne eest.

M

Maigi

Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit