Millist tooli vajad Sina töötamiseks?

 

Sobiva kontoritooli valimine tekitab parajat peavalu – suure valiku seast õige toote leidmine võib osutuda aeganõudvaks ja keeruliseks. Et olla toeks valiku tegemisel, tõime välja mõned põhimõtted, mis aitavad sul leida õige tooli. 😎 

See, milline tool just sulle sobib sõltub suuresti töö iseloomust ehk kui palju aega veedad kontoritoolis istudes.

Kui sa oled tegutseja ning veedad kontoris pigem vähe aega (umbes 4 h), siis sobib sulle ka lihtsam tool. Tooli valikul järgi kolme lihtsat reeglit:

  1. Tooli kõrgus peab olema reguleeritav vastavalt sinu pikkusele. Optimaalne on istmekõrgus, kus jalad toetuvad täielikult põrandale ning selg on vastu seljatuge. See asend vähendab stressi põlvedele. 
  2. Toolil istudes peaks puusadest mõlemale pool jääma vähemalt 3 cm vaba ruumi, kuid mitte nii laialt, et käed peaksid käetugede puudutamiseks sirutuma.
  3. Istmeosa ja põlvede taguse ala vahele peaks jääma vähemalt 3 cm vaba ruumi. See tagab hea vereringluse jalgades.

Lihtsama tooli eeliseks on tihtipeale ka soodsam hind.😉 Meie valikust leiab nt:

Kui aga sinu tööpäev möödub suures osas töölaua taga istudes, siis peaksid valima ergonoomilise tooli, mis abistab sinu keha kogu päeva vältel. Ergonoomiline tool on kujundatud inimkeha toetamiseks, luues tervisliku ja turvalise keskkonna. Ergonoomilise tooli puhul on olulised erinevad reguleerimise võimalused, et saaksid kohanda tooli enda jaoks sobivaks. Lisaks ülal välja toodud põhimõtetele tuleks ergonoomiliste toolide puhul jälgida ka selja toetust. Seljatugi peab toetama selgroo loomulikku kõverat, pöörates erilist tähelepanu just alaseljale. Reguleeritav seljatugi tagab sulle optimaalse toe, joondades selgroo kõvera tooli omaga.  Samuti on oluline tooli sünkroonne liikumine, kuna päeva jooksul muudab inimene oma asendit korduvalt.

Siit leiad valiku toole, mis pakuvad sinu kehale piisaval määral toetust:

Oluline on meeles pidada, et kvaliteetne ja ergonoomiline tool ei ravi sinu terviseprobleeme, kuid ennetab neid. Seetõttu on paljude reguleerimise võimalustega ergonoomilised toolid üldjuhul kallimad, kuna nad hoivad sinu keha tervislikus asendis. Kallis kontoritool on kui investeering sinu hea tervise jaoks.

Kui väärtustad oma tervist, siis siin on valik toole, mis sulle sobivad:


Meie kontoritoolide sortimendist leiab igaüks endale õige tooli. Tutvu meie kontorimööbli valikuga. Kui vajad abi sobiva tooli leidmisel, siis oleme rõõmuga valmis sind aitama. Võta meiega ühendust info@mkfurniture.ee või helista numbril +372 5452 3100. 

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Aitäh! Tellimus tuli väga kiiresti kohale, kuller oli väga arvestav ja jäin kapiga väga rahule. Suur aitäh!

A

Anu

Kaup oli hästi pakendatud, diivanit oli lihtne kokku panna. Kvaliteetne ja mugav diivan, võin julgelt teistele ka soovitada.

V

Vahur

Kuna mul oli stangega kiire, tõi üks armas töötaja selle mulle sobival ajal kohale. Olen rahul ja juba uus tellimus ka teie juures tehtud.

K

Kersti

Kaup korralik ja väga kiire tarne.

A

Anne

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Olen teeninduse ja tootega väga rahul.

T

Tuuli

Tänan, teenusega rahul

E

Enno

My experience with MK Furniture has been exceptional. The prices were competitive and the staff were very helpful — all while speaking perfect English. We love the furniture we ordered. Over 1 year after our furniture arrived, there was a small issue with one of my purchases. I contacted MK Furniture, expecting to be told that it has been too long since my purchase date and that they cannot help me. Instead, they were very quick to resolve the problem by replacing the broken part at absolutely no cost to me (even shipping was free). The furniture is like new again. This level of customer service is very rare in Estonia. I am very happy and will definitely be a returning customer!

D

Dashiell

Te saite väga hästi hakkama, kauba ja teenindusega jäin rahule, ettepanekuid kahjuks ei ole. Edu ja päikest te ettevõtmistesse!

A

Anu

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Kõik sujus ilusasti. Kiire ja viisakas teenindus.

S

Sven

Kõik oli väga hea ja turvaline, kiire teenindus.

T

Tiia

Väga kiire ja kvaliteetne!

O

Oksana

Kaup jõudis väga kiiresti kohale.

A

Andri

Super teenindus - kiire ja asjalik. Aitäh! :)

Žanna

Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit