Aiamööbli valimine

5 kasulikku nõuannet sobiva aiamööbli valimiseks:

Ühtse ja harmoonilise keskkonna loomisel oleks mõistlik jätkata sama stiiliga, mida kasutad toas. See loob tervikliku tunde ning aitab terrassil ja toal omavahel sujuvalt sulanduda. Kui kasutad siseruumides minimalistliku stiili, siis vali ka väliruumi jaoks lihtsad ja puhtad jooned. 

 

Vali terrassile või rõdule sarnane mööbel siseruumides oleva mööbliga. Oluline on võtta arvesse ka kasutatavaid värve ja materjale. Näiteks, kui sinu siseruumides on domineerivaks värviks neutraalsed toonid nagu valge ja hall, siis võiksid ka väliruumis jätkata sarnaste värvitoonidega. 

Millist materjali eelistada?

 

Materjali valiku puhul tuleks arvestada nii päikese kui ka sademete ligipääsetavusega.

 
  • Päikese käes asuva rõdu või terrassi puhul on materjali poolest hea valik metallist või kunstrotangist mööbel. Need valikud on sobivad ka varjualuseta väliruumi puhul, kuna need on ilmastikumõjude suhtes vastupidavad. 

 
  • Terrassile või rõdule, millele paistab hommiku- või õhtupäike, sobib hästi puitmööbel. Lisaks on see hea valik ka varjualusega väliala puhul, kuna siis jääb puitmööbel kaitstuks erinevate ilmastikuolude suhtes.  

Eesti ilm võib olla üsna heitlik, seega avatud terrassi maksimaalseks kasutuseks on mõistlik varuda tooteid, mis muudavad õues veedetava aja nauditavaks. 

 
  • Päikesevari kaitseb kuumal päikselisel päeval sind otsese ja intensiivse kiirguse eest. 

 

  • Varikatused pakuvad kaitset nii päikese kui ka vihma eest. Seega saad ka vihmase ilmaga terrassil raamatut lugeda. 

 

  • Soojuskiirgurid aitavad ka jahedamatel õhtutel nautida pere või sõpradega koos olemist. 

Õdusa atmosfääri loomisel on väga suur roll ka valgustusel – küünlad, laternad, valguspallid või muud lambikesed loovad õhtuti väga mõnusa meeleolu.

 

Valgustusega saad luua ka huvitavaid fookuspunkte, mis köidavad tähelepanu. Kasuta terrassi ääres olevaid või selle läheduses olevaid seinu või piirdeid fookuspunktide loomiseks. Paiguta seinale dekoratiivsed valgustid, mis valgustavad üles- või allapoole, muutes terrassi õhtuti tõeliselt efektseks paigaks. Kasuta valgusteid ka taimede vahel või lase neil veekogul peegelduda, et luua maagiline vaatepilt. 

 

Võid muuta oma väliruumi veelgi omanäolisemaks ise tehtud valgustitega. Kasuta vanu purke või klaaspudeleid, et luua ainulaadseid valgusteid. Täida klaasanumad pisikeste LED-tuledega ning kasuta neid maapinnal või riputa üles. See mitte ainult ei lisa romantilist õhkkonda, vaid peegeldab ka keskkonnasõbralikkust, taaskasutades vanu esemeid.

 

TTD – TAIMED, TEKSTIILID, DEKORATSIOONID

Terrassi muudab hubasemaks ja meeldivamaks nii taimed, tekstiilid kui ka dekoratsioonid. Kombineeri neid elemente omavahel, et luua harmooniline õueruum.

 

Lisa terrassile erinevaid taimi ja lillepotte, et luua mitmekesine ja huvitav taimede paigutus. Kasuta erinevaid suurusi, kõrgusi ja värve, et luua atraktiivne väljanägemine. Võid luua taimedega “rohelise seina”, kasutades erinevaid vertikaalseid pindu, et kinnitada mitmesuguseid taimi.

 

Kasuta tekke, patju ja vaipu, et lisada värvi, mugavust ja stiili. Kombineeri erinevaid tekstuure ja mustreid, et luua huvitav ja mitmekülgne välimus. Näiteks võid kombineerida triibulisi patju koos ruudulise vaibaga või lisada geomeetrilise mustriga tekke ühtlase kujundusega õuediivanile. 

 

Kasuta laternaid, vaase ja kujukesi, et muuta terrass veel täiuslikumaks. Seejuures eelista optimaalsel määral dekoratiivesemeid. Väldi liigsete dekoratsioonide lisamist, et säilitada avatud ja ruumiline atmosfäär.

Pildid on pärit https://www.pinterest.com/

Tekkis kihk uut aiamööblit valima hakata? 😊

Vaata meie valikut klikkides järgnevale nupule:

Tagasiside

Tore on kohata sellist hoolivat suhtumist! :)

Tellimus jõudis järgmise päeva lõunal kenasti kohale!
Olen rahul ja soovitan Teiega koostööd ka oma tuttavatele.

K

Karol

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Aitäh! Tellimus tuli väga kiiresti kohale, kuller oli väga arvestav ja jäin kapiga väga rahule. Suur aitäh!

A

Anu

Kaup oli hästi pakendatud, diivanit oli lihtne kokku panna. Kvaliteetne ja mugav diivan, võin julgelt teistele ka soovitada.

V

Vahur

Kuna mul oli stangega kiire, tõi üks armas töötaja selle mulle sobival ajal kohale. Olen rahul ja juba uus tellimus ka teie juures tehtud.

K

Kersti

Kaup korralik ja väga kiire tarne.

A

Anne

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Olen teeninduse ja tootega väga rahul.

T

Tuuli

Tänan, teenusega rahul

E

Enno

My experience with MK Furniture has been exceptional. The prices were competitive and the staff were very helpful — all while speaking perfect English. We love the furniture we ordered. Over 1 year after our furniture arrived, there was a small issue with one of my purchases. I contacted MK Furniture, expecting to be told that it has been too long since my purchase date and that they cannot help me. Instead, they were very quick to resolve the problem by replacing the broken part at absolutely no cost to me (even shipping was free). The furniture is like new again. This level of customer service is very rare in Estonia. I am very happy and will definitely be a returning customer!

D

Dashiell

Te saite väga hästi hakkama, kauba ja teenindusega jäin rahule, ettepanekuid kahjuks ei ole. Edu ja päikest te ettevõtmistesse!

A

Anu

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Kõik sujus ilusasti. Kiire ja viisakas teenindus.

S

Sven

Kõik oli väga hea ja turvaline, kiire teenindus.

T

Tiia

Väga kiire ja kvaliteetne!

O

Oksana

Kaup jõudis väga kiiresti kohale.

A

Andri

Super teenindus - kiire ja asjalik. Aitäh! :)

Žanna

Ülimalt rahul tootega ,poleks arvanud,et tõesti nii ilus ja vastupidav on :) Tellin teinekordki teie käest ,kui midagi vaja on.

M

Merli

Kogu ostuprotsess on väga lihtne ja kiire. Klienditeenindus vastab kiiresti ning hoiab tellimuse staatusega kursis, ilma, et peaks küsima. Tellisime õuetoolid ja laua veebi kaudu ja jäime väga rahule. Mööbel vastas piltidel kujutatule ja isegi toolid olid mugavad, kuigi polnud võimalust neid enne tellimist proovida :) Kõik kokku moodustas väga meeldiva ostukogemuse.

K

Kristen

Jäin kauba ja tarne kiirusega väga rahule.

Ülle

Tuli oodata kauem kuid see pole Teie probleem, seega oleme väga rahul!! Suur tänu kullerile, kes aitas diivani tõsta 4-le korrusele!!!

A

Aleksei

Õigeaegselt kohal. Supper!
Aga teinekord tahaks vähemalt 1 päev ette teada, kui mõni suur mööbliese tulemas. 5 min helistati ette, olin tööl ja kaugel 😀 . Hea, et vihma ei sadanud ja diivan sai samal õhtul kuivana tuppa.

P

Pille

Tänan meeldiva ostukogemuse eest.
Kaupa pidi küll veidi kaua ootama, aga toode ise oli seda väärt.

A

Anu

Tere,
Suhtumine ja suhtlemine on olnud väga meeldiv.
Tänud!

M

Mare

Tere,
Kuigi tellimus hilines tootja tõttu, siis olen klienditoega väga väga rahul - vastused tulid kiirelt ja vastaja oli väga abivalmis ja sõbralik. Kaubaga samuti väga rahul. Suur tänu!

K

Kaie

Kõik oli ideaalne- ajastus ning suhtlemine kliendiga :)

M

Marii-Kristiin

Kõik hästi, nagu eeldasin. Edu!

A

Andres

Tere
Tänan, teenusega rahul

E

Enno

Kaup korralik ja väga kiire tarne.

A

Anne

Tänud! Kaup käes ja on täpselt see, mida ootasin!

Äne

Tervist!

Töö kiire ja korralik. Kõik sujus! Tellimus jõudis õigel ajal nii nagu lubatud. Kiitus!

K

Ken

Suured suured tänud teile nii hea klienditeeninduse koha pealt!

K

Katrin

Kaup käes ja kõik korras. Toode korralik ja ilus. Aitäh teile asjaliku suhtluse ja kiire tarne eest.

M

Maigi

Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit