Serveerimislauad

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Serveerimislaud on mugav abivahend, millega saab toitu ja jooke lihtsasti transportida ühest toast teise. Näiteks saad serveerimislaua abil üllatada oma kallimat hommikusöögiga voodis või mugavalt viia külalistele suupisteid terrassile. Serveerimislauad võivad olla ratastel, mis teeb toidu serveerimise veel eriti lihtsaks ja mugavaks.

Serveerimislaud tuppa või aeda

Serveerimislaud on kasulik ning muudab elu lihtsamaks, kui sul on suur pere või võõrustad tihti külalisi. Meie e-poe valikus on mitmesugused serveerimislauad igale maitsele. Valikus olevad serveerimislauad sobivad kasutamiseks nii toas kui rõdul või terrassil. Tutvu toodetega ja leia omale sobiv serveerimislaud MK Furniture e-poest!

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit