Gaasigrillid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Gaasigrillid on populaarne valik välitingimustes toiduvalmistamiseks.
Kui otsite suhteliselt kiiret ja lihtsat viisi maitsvate õuesöökide valmistamiseks, sirvige meie gaasigrillide valikut. Kui elate korteris või teil on piiratud väliruum, kaaluge väikese gaasigrilli, näiteks kahe põletiga gaasigrilli, kasutamist.  Gaasigrillid on tihtipeale kallimad ja suuremad, aga praegusel ajal leidub juba ka mitmeid väikseid, kaasaskantavaid gaasigrille, mida saab ka piknikul kasutada.

Muude valikute hulka kuuluvad lamedad gaasigrillid, millel on restide asemel lamedad küpsetuspinnad ja mis sobivad suurepäraselt kõige valmistamiseks burgeritest peekoni ja munadeni.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit