Gaasigrill Valhal 410 CS, 4 põletit ja külgpõleti + tasuta gaasiregulaator

-6%

690.00  648.60 

50 laos

Kategooria: Tarneaeg: 2-3tööpäeva
Kõrgus: 650 cm
Laius: 820 cm
Pikkus: 650 cm

Premium klassi gaasigrill! Valhal seeria gaasigrilld on toodetud spetsiaalselt põhjamaises kliimas kasutamiseks. Grill on roostele vastupidava kattega. 4 VÕIMSAT roostevabat põletit 4KW igaüks, lisaks 2,5KW külgpõleti. Automaatne süüde. Suur valurauast Grillflex küpsetusrest, küpsetuspind 71x45cm. Soojendusrest ja põletikatted on emailiga kaetud terasest. Roostevabast terasest termomeeter ja esipaneel. 4 kummist ratast, millest kaks on lukustatavad. Mõõdud: 141x 62x 117 cm. Kaal 49kg. Grilli alumisse kappi mahub suur kuni 11kg gaasiballoon. NB! Komplektis tasuta kaasas Dangrill gaasiballooni reduktori komplekt, koos vooliku ja ühendusklambritega.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit