Kamado grillid

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Keraamilised grillid ehk kamado grillid on uskumatult mitmekülgsed, võimaldades aastaringselt suitsutada, grillida ja süüa teha. Kamado Grillid on traditsiooniliselt keraamilised kerega grillid. Küttekoldel ja õhupuhastil on paks alus, millel on uskumatu soojusisolatsioonivõime. Nendes grillides kasutatav kütus on pressitud puusüsi. Seda tüüpi söel on võime saavutada nii uskumatult kõrgeid kui ka ülimadalaid temperatuure.  Keraamilisel kamado grillil on rohkem toiduvalmistamise võimalusi kui traditsioonilisel söe- või gaasigrillil.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit