Lõhelaud Finnwerk 2tk

98.00 

Saadaval järeltellimisel

Kategooria: Tarneaeg: 2-5 päeva

Lõhelaua kahene komplekt pakub võimalust maitsva lõkkekala valmistamiseks elaval tulel. Komplekti kuuluvad: 2 originaalset FINNWERKi lõhelauda. 2 metallist klambrit filee kinnitamiseks lauale. 2 reguleeritavat metallhoidikut lõkkealusele või kinnitusjalale paigaldamiseks ja küpsetusnurga reguleerimiseks. 1 puuvillane kott hoiustamiseks. 1 kasutusjuhend koos valmistamise nõuannetega. Reguleeritav metallhoidik võimaldab lõhelaua küpsetusnurga reguleerida täpselt sobivasse asendisse. Kõik metalldetailid on valmistatud roostevabast terasest ja sobivad pesemiseks nõudepesumasinas. Enne kasutamist õlitage lõhelauda toiduõliga (nt rapsiõliga), see kaitseb puitu põlemise eest ja võimaldab lauda peale küpsetamist kalanahast lihtsamini puhastada. Kasepuidust valmistatud lõhelaud on korduvkasutatav ja küpsetamiseks sobivad mõlemad laua pooled. Ühest lõhefilee küljest piisab umbes 3-4 inimesele. Rohkem kui 4 inimesele lõkkekala samaaegseks valmistamiseks soovitame kasutada kahte lõhelauda. Lõhelaual küpsetamiseks sobivad peale lõhe ka teised kalad, mida saab klambri alla kinnitada. Metallhoidiku pesa laius: 4mm. Lõhelaua kasutamiseks on vajalik sobiv lõkkealus või kinnitusjalg. Lõhelaudu ning kinnitusjalgu on mugav näiteks matkale või kalastusretkele kaasa võtta.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Aitäh! Tellimus tuli väga kiiresti kohale, kuller oli väga arvestav ja jäin kapiga väga rahule. Suur aitäh!

A

Anu

Kaup oli hästi pakendatud, diivanit oli lihtne kokku panna. Kvaliteetne ja mugav diivan, võin julgelt teistele ka soovitada.

V

Vahur

Kuna mul oli stangega kiire, tõi üks armas töötaja selle mulle sobival ajal kohale. Olen rahul ja juba uus tellimus ka teie juures tehtud.

K

Kersti

Kaup korralik ja väga kiire tarne.

A

Anne

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Olen teeninduse ja tootega väga rahul.

T

Tuuli

Tänan, teenusega rahul

E

Enno

My experience with MK Furniture has been exceptional. The prices were competitive and the staff were very helpful — all while speaking perfect English. We love the furniture we ordered. Over 1 year after our furniture arrived, there was a small issue with one of my purchases. I contacted MK Furniture, expecting to be told that it has been too long since my purchase date and that they cannot help me. Instead, they were very quick to resolve the problem by replacing the broken part at absolutely no cost to me (even shipping was free). The furniture is like new again. This level of customer service is very rare in Estonia. I am very happy and will definitely be a returning customer!

D

Dashiell

Te saite väga hästi hakkama, kauba ja teenindusega jäin rahule, ettepanekuid kahjuks ei ole. Edu ja päikest te ettevõtmistesse!

A

Anu

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Kõik sujus ilusasti. Kiire ja viisakas teenindus.

S

Sven

Kõik oli väga hea ja turvaline, kiire teenindus.

T

Tiia

Väga kiire ja kvaliteetne!

O

Oksana

Kaup jõudis väga kiiresti kohale.

A

Andri

Super teenindus - kiire ja asjalik. Aitäh! :)

Žanna

Object ei ole toetatud
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit