Heatum Marcos biokamin must

-18%

Original price was: 70.20 €.Current price is: 70.20 €. 57.56 

Saadaval järeltellimisel

Tarneaeg: 3-5 päeva
Paindlikud maksemeetodid nüüd Mkfurniture e-poes! Tutvu tingimustega siin.
Inbank, ESTO, Montonio
Kategooria:

Heatum Marcos on üks populaarsemaid biokütte maailmas. 

Miks seda osta? 

Üks hubasemaid viise pere või sõpradega aega veeta on istuda lõkke ümber ja vestelda. Loodusliku leegi valguses õhtu veetmine paneb aja märkamatult lendama. Tõsi, päris lõket me igal pool teha ei saa – seepärast kasutataksegi biokaminaid.  Need kaminad võimaldavad luua lõkketulega sarnase keskkonna ükskõik kus – teie elutoas, terrassil või rõdul! 

Kvaliteetsed materjalid.  

Kamin Heatum Riben on valmistatud roostevabast terasest ja kuumakindla värviga kaetud terasest osadest. Vabalt seisev kamin on varustatud kuumakindlast karastatud klaasist valmistatud leegikaitsega, mis annab kaminale ka luksusliku väljanägemise. 

Kaminas kasutatav biokütus on keskkonnasõbralik ja mittesaastav taimset päritolu vedelkütus. Seda toodetakse loodusliku protsessi käigus, kääritades taimi, nagu suhkrupeet, suhkruroog ja muud. Tärklise destilleerimine maisis ja nisus == ning tärklise destilleerimisel maisist ja nisust

Nende biokaminate tootmisprotsessid toimuvad vastavalt kõrgeimatele kvaliteedistandarditele, mida kinnitab ISO 9001 : 2015 sertifikaat.

Dekoratiivkivid – veelgi rohkem mugavust!

Sellel biokaminal on leegi ümber lisaalus, mis on mõeldud dekoratiivkivide paigutamiseks. Tänu nendele kivikestele näeb biokamin veelgi stiilsem ja hubasem välja. Kive eraldi ostma ei pea, need kuuluvad standardsesse biokaminapaketti.

Kasutage talvel ja suvel, sise- ja välitingimustes.

Meie müüdavad vabaltseisvad biokaminad on kerged ja neid on lihtne ühest kohast teise tõsta. Need ei vaja eelnevalt ettevalmistatud kohta (ei vaja suitsueemaldussüsteemi ega korstnat). Aseta see lihtsalt soovitud kohta ja kasuta seda muretult.

Vabaltseisvad biokaminad on täidetud bioetanooliga, mis ei eralda põlemisel suitsu ega lõhna. See on põhjus, miks selle kamina leek on lõhna- ja suitsuvaba ning võimaldab kasutada kaminat nii siseruumides kui ka välitingimustes. Kui kasutad biokaminat siseruumides, veendu, et ruum oleks ventileeritud. Ära aseta biokaminat kohtadesse, kus leek võib esemeid süüdata.

Sise- ja välitingimustes asuvad biokaminad tõstavad vahetus läheduses temperatuuri mitme kraadi võrra. 100% toodetud soojusest kandub tuppa või ümbritsevasse ruumi, seega võib biokamin olla lisakütteallikaks. Neid vabaltseisvaid biokaminaid kasutatakse sageli külmal aastaajal õues laua peal. Nii saad end soojendada ja mugavalt tunda, asetades käed biokamina lähedusse.

https://youtu.be/44DWZDLBMrk

Mugav ja lihtne kasutada

Mini biokamina ettevalmistamine kasutamiseks on väga lihtne – lihtsalt valage bioetanool spetsiaalsesse anumasse märgitud tasemeni, lisage pakendis leiduvad lisaosad ja süüdake. Vaid mõne minutiga saate nautida palju mugavamat keskkonda! Üksikasjalikud juhised leiate pakendilt.

Vabaltseisva biokamina kustutamiseks tuleb kasutada spetsiaalset katet/spaatlit (selle leiate pakendist), mis kustutab leegi, kui see on kaetud. Järgmine kord peate selle uuesti süütama. Kui pärast viimast kasutuskorda jääb bioetanooli vedelikku alles, pole vaja seda juurde valada.

https://youtu.be/2vJrZ82YjUs

*Bioetanool (põlev materjal) ei kuulu biokamina komplekti hulka. Seda müüakse eraldi. 

Materjalid: Roostevaba teras, karastatud klaas, teras

Sobib kasutamiseks: Õues ja siseruumides

Sertifikaadid: CE, EN 16647:2015

Värv: Must

Mõõtmed: 38.5x22x10.6 cm

Põletusmaterjal: Bioetanool

Komplekti kuulub: Biokamin, (Bioetanooli vedelikku müüakse eraldi)

Põleti maht: 0,3 l

Põlemisaeg: 1L – 4-5 tundi.

Tagasiside

Tore on kohata sellist hoolivat suhtumist! :)

Tellimus jõudis järgmise päeva lõunal kenasti kohale!
Olen rahul ja soovitan Teiega koostööd ka oma tuttavatele.

K

Karol

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Aitäh! Tellimus tuli väga kiiresti kohale, kuller oli väga arvestav ja jäin kapiga väga rahule. Suur aitäh!

A

Anu

Kaup oli hästi pakendatud, diivanit oli lihtne kokku panna. Kvaliteetne ja mugav diivan, võin julgelt teistele ka soovitada.

V

Vahur

Kuna mul oli stangega kiire, tõi üks armas töötaja selle mulle sobival ajal kohale. Olen rahul ja juba uus tellimus ka teie juures tehtud.

K

Kersti

Kaup korralik ja väga kiire tarne.

A

Anne

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Olen teeninduse ja tootega väga rahul.

T

Tuuli

Tänan, teenusega rahul

E

Enno

My experience with MK Furniture has been exceptional. The prices were competitive and the staff were very helpful — all while speaking perfect English. We love the furniture we ordered. Over 1 year after our furniture arrived, there was a small issue with one of my purchases. I contacted MK Furniture, expecting to be told that it has been too long since my purchase date and that they cannot help me. Instead, they were very quick to resolve the problem by replacing the broken part at absolutely no cost to me (even shipping was free). The furniture is like new again. This level of customer service is very rare in Estonia. I am very happy and will definitely be a returning customer!

D

Dashiell

Te saite väga hästi hakkama, kauba ja teenindusega jäin rahule, ettepanekuid kahjuks ei ole. Edu ja päikest te ettevõtmistesse!

A

Anu

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Kõik sujus ilusasti. Kiire ja viisakas teenindus.

S

Sven

Kõik oli väga hea ja turvaline, kiire teenindus.

T

Tiia

Väga kiire ja kvaliteetne!

O

Oksana

Kaup jõudis väga kiiresti kohale.

A

Andri

Super teenindus - kiire ja asjalik. Aitäh! :)

Žanna

Ülimalt rahul tootega ,poleks arvanud,et tõesti nii ilus ja vastupidav on :) Tellin teinekordki teie käest ,kui midagi vaja on.

M

Merli

Kogu ostuprotsess on väga lihtne ja kiire. Klienditeenindus vastab kiiresti ning hoiab tellimuse staatusega kursis, ilma, et peaks küsima. Tellisime õuetoolid ja laua veebi kaudu ja jäime väga rahule. Mööbel vastas piltidel kujutatule ja isegi toolid olid mugavad, kuigi polnud võimalust neid enne tellimist proovida :) Kõik kokku moodustas väga meeldiva ostukogemuse.

K

Kristen

Jäin kauba ja tarne kiirusega väga rahule.

Ülle

Tuli oodata kauem kuid see pole Teie probleem, seega oleme väga rahul!! Suur tänu kullerile, kes aitas diivani tõsta 4-le korrusele!!!

A

Aleksei

Õigeaegselt kohal. Supper!
Aga teinekord tahaks vähemalt 1 päev ette teada, kui mõni suur mööbliese tulemas. 5 min helistati ette, olin tööl ja kaugel 😀 . Hea, et vihma ei sadanud ja diivan sai samal õhtul kuivana tuppa.

P

Pille

Tänan meeldiva ostukogemuse eest.
Kaupa pidi küll veidi kaua ootama, aga toode ise oli seda väärt.

A

Anu

Tere,
Suhtumine ja suhtlemine on olnud väga meeldiv.
Tänud!

M

Mare

Tere,
Kuigi tellimus hilines tootja tõttu, siis olen klienditoega väga väga rahul - vastused tulid kiirelt ja vastaja oli väga abivalmis ja sõbralik. Kaubaga samuti väga rahul. Suur tänu!

K

Kaie

Kõik oli ideaalne- ajastus ning suhtlemine kliendiga :)

M

Marii-Kristiin

Kõik hästi, nagu eeldasin. Edu!

A

Andres

Tere
Tänan, teenusega rahul

E

Enno

Kaup korralik ja väga kiire tarne.

A

Anne

Tänud! Kaup käes ja on täpselt see, mida ootasin!

Äne

Tervist!

Töö kiire ja korralik. Kõik sujus! Tellimus jõudis õigel ajal nii nagu lubatud. Kiitus!

K

Ken

Suured suured tänud teile nii hea klienditeeninduse koha pealt!

K

Katrin

Kaup käes ja kõik korras. Toode korralik ja ilus. Aitäh teile asjaliku suhtluse ja kiire tarne eest.

M

Maigi

Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit