Lastetoa vaibad

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Iga lapsevanem on kindlasti rohkem kui üks kord mõelnud, milline vaip oma lapse tuppa oleks parim võimalik lahendus. Kõige väiksematele lastele meeldib põrandal mängida, seega peame tagama, et me pakume neile selleks sobivat põrandat. Seepärast pakub meie veebipood selles kategoorias laia valikut lastevaipu, mis naudivad lakkamatut populaarsust isegi meie kõige nõudlikumate klientide seas. Ükskõik, kas teie ostunimekirjas on vaip tüdrukule või pojale – kindlasti leiate huvitava mudeli. Vaadake lihtsalt meie pakkumist kohe. Lastele mõeldud tekstiilid ei pea sugugi igav ja maitsetu välja nägema. vastupidi, need võivad tekitada imetlust just oma iseloomuliku käsitöö, ilusate värvide ja huvitavate motiivide tõttu.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit