Gaasisoojendi Pyramid Heatum Athena

-22%

499.20  389.38 

Saadaval järeltellimisel

Tarneaeg: 3-5 päeva
Paindlikud maksemeetodid nüüd Mkfurniture e-poes! Tutvu tingimustega siin.
Inbank, ESTO, Montonio
Kategooria:

Püramiidikujuline Heatum Athena must gaasikütteseade on väga stiilne ja uuenduslik valik teie keskkonda. Need õue gaasikütteseadmed on valmistatud kvaliteetsest, vastupidavast ja kauakestvast värvitud terasest, nii et need teenivad hästi palju aastaid ega kaota oma esteetilist välimust. Omapärane Püramiidi disain annab elegantse ja luksusliku välimuse ning sinu üritusele või kodule lisaväärtust, mistõttu on need mustad gaasikütteseadmed lemmikud pulmades, tähtpäevadel, restoranides ja kodude terrassidel. Kui lülitad Heatum Athena välikütte sisse, hakkab see sõltuvalt ilmastikutingimustest kohe meeldivat soojust kiirgama ning saad hõlpsasti reguleerida kütte intensiivsust juhtpaneeli abil. Tänu Heatum Athena kütteseadmele saad ka külmas kliimas mugavalt veelgi rohkem aega väljas veeta ning lisaks otsesele funktsioonile annab kogu kütteseadme korpust läbiv leek valgust ja loob hubase tunde.

Kasutamiseks valmis.

Gaasikütteseadme valimisel pöörake tähelepanu, mis komplekti kuulub. Kui te ei ole varem kütteseadet ostnud, siis võib juhtuda, et teid võidakse teistes kauplustes üle kavaldada, sest teatud osad lihtsalt ei kuulu gaasikütteseadme hinna sisse. Enamasti on need osad reduktor ja gaasivoolik – ilma nende osadeta kütteseade ei tööta. Rõhutame, et meie Heatum Athena kütteseade on komplektne ja sisaldab kõiki seadme kasutamiseks vajalikke seadmeid, sa ei pea ostma täiendavat gaasiballooni, kuna see on pakendis olemas. Täpsemalt saad pakti kohta lugeda “Lisainfo” alt.

Parem kui sarnase kujuga analoogid.

Meie pakutaval Heatum Athena gaasisütteseadmel on palju eeliseid võrrelde on palju eeliseid võrreldes sarnaste püramiidikujuliste gaasikütteseadmetega. Gaasikütteseade on juba praegu populaarne ja meie klientide poolt hinnatud. Siin on mõned funktsioonid, mis muudavad Heatum Athena küttekeha eriliseks:

  • Heatum Athena mustal mobiilsel kütteseadmel on väga tugevad ja kvaliteetsed transpordirattad, mis võimaldavad seadet lihtsalt ja vaevata teise kohta viia. See on väga mugav, kui saate gaasikütteseadet kasutada erinevates kohtades. Näiteks restoranis paigutatakse see olenevalt sellest, kus külastajad istuvad. Kodus saad küttekeha viia garaaži või mujale kui Sa seda parajasti ei kasuta.
  • Heatum Athena kütteseadme konstruktsioon on täiendavalt tugevdatud ja kergesti kokkupandav. Väliskütteseadme valmistamiseks kasutatud värvitud teras on paksem kui enamik sellisel kujul müüdavaid väliskütteseadmetel. Sel põhjusel võib meie müüdav Heatum Athena kütteseade kaaluga 30 kg olla teistest tootjate seadmetest mitu kilogrammi raskem. Väike kaaluerinevus ei ole sulle transpordi või ümberpaigutamise ajal märgatav, kuid see aitab oluliselt kaasa kütteseadme enda tugevusele ja stabiilsusele, eriti tuulisel päeval.

Tõhusus. Looduse kaitsmine.

  • See Heatum Athena must gaasikütteseade põletab 100% gaasi, tagades kõrge tõhususe. Põletuskolvi kohale on paigaldatud lisapõleti põlemata gaasi ja põlemisproduktide jaoks, mis muudab Heatum Athena gaasisütteseadme veelgi efektiivsemaks.
  • Teine tõhusust määrav element on õigesti valitud põlemiskolb, millel on kõrge soojusjuhtivus.

Loodud kasutaja mugavuse huvides.

See Heatum Athena must küttekeha on disainitud tuginedes tootja aastatepikkusele kogemusele küttekehade turul. Sellel gaasikütteseadmel on palju omadusi, mis kohe silma ei hakka, kuid aitavad kasutajat:

  • Äärmiselt lihtne kasutada. Kütteseadme Heatum Athena sisselülitamiseks piisab, kui ühendate gaasiballooni, keerate gaasi lahti ja vajutate süütenuppu. Kütte intensiivsust saab reguleerida hoova abil.
  • Uue põlvkonna niiskuskindel PIEZO süüteelement. Selle süüteelemendi toiteallikaks on aku, mida saate osta igast poest. Ainult ühe akuga küttesead Heatum Athena kestab kindlasti kaua ja kui olete selle kord sisse pannud, võite selle unustada.
  • Avalikes kohtades kasutamiseks on eriti mugav, et gaasiballooni uks on kinnitatud keti abil kütteseadme külge.

Ohutu küttekeha. Ideaalne nii era- kui ärikasutuseks.

  • Kolbi kattev küttekeha on valmistatud kuumakindlast terasest. Võred ei lähe kuumaks, nii et oledkaitstud juhusliku kokkupuute eest kuumade gaasikütteseadme osadega. See omadus muudab need gaasikütteseadmed kõige populaarsemaks lahenduseks avalikes kohtades, restoranides või kohtades, kus võivad viibida lapsed.
  • Gaasikütteseade kustutab automaatselt tule ja katkestab gaasivarustuse, kui küttekeha kaldub 45-kraadise või suurema nurga alla.
  • Gaasikütteseade peab olema konstrueeritud nii, et see ei tekita lahtist leeki.

Gaasiballooni mahuti kohal on integreeritud elemendid ballooni kinnitamiseks. Kui kütteseade vajub kaldu või kukub ümber, jääb gaasiballoon mahutisse ja ei kuku välja.

Soojendatav ala: kuni 24m2

Gaasisoojendi võimsus: kuni 13000 W

Gaasisoojendi korpus: Teras

Gaasi tüüp: Butaan/propaan või nende segu.

Soojendi tüüp: Gaasi

Värv: Must

Kolb (klaasist): 10×125 cm

Gaasi kulu: 0,45 kg/h – 0,945 kg/h

Gaasisoojendi reflektor: Roostevaba teras.

Gaasisoojendi laius: 52 cm

Gaasisoojendi pikkus: 52 cm

Gaasisoojendi kõrgus: 225 cm

Automaatne väljalülitamine: Olemas. Kui gaasisoojendi ümber läheb, lülitub see automaatselt välja.

Kaitse gaasilekke eest: Olemas.

Transpordirattad: Olemas.

Soojusregulaator: Olemas.

Gaasisoojendi kaal: 30 kg.

Gaasisoojendi komplekt: Soojendi, gaasirõhu regulaator, reduktor, voolik, transpordirattad, gaasiballoon (täitmata)

Süüte tüüp: Piezo. Elektriallikat pole vaja.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Aitäh! Tellimus tuli väga kiiresti kohale, kuller oli väga arvestav ja jäin kapiga väga rahule. Suur aitäh!

A

Anu

Kaup oli hästi pakendatud, diivanit oli lihtne kokku panna. Kvaliteetne ja mugav diivan, võin julgelt teistele ka soovitada.

V

Vahur

Kuna mul oli stangega kiire, tõi üks armas töötaja selle mulle sobival ajal kohale. Olen rahul ja juba uus tellimus ka teie juures tehtud.

K

Kersti

Kaup korralik ja väga kiire tarne.

A

Anne

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Olen teeninduse ja tootega väga rahul.

T

Tuuli

Tänan, teenusega rahul

E

Enno

My experience with MK Furniture has been exceptional. The prices were competitive and the staff were very helpful — all while speaking perfect English. We love the furniture we ordered. Over 1 year after our furniture arrived, there was a small issue with one of my purchases. I contacted MK Furniture, expecting to be told that it has been too long since my purchase date and that they cannot help me. Instead, they were very quick to resolve the problem by replacing the broken part at absolutely no cost to me (even shipping was free). The furniture is like new again. This level of customer service is very rare in Estonia. I am very happy and will definitely be a returning customer!

D

Dashiell

Te saite väga hästi hakkama, kauba ja teenindusega jäin rahule, ettepanekuid kahjuks ei ole. Edu ja päikest te ettevõtmistesse!

A

Anu

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Kõik sujus ilusasti. Kiire ja viisakas teenindus.

S

Sven

Kõik oli väga hea ja turvaline, kiire teenindus.

T

Tiia

Väga kiire ja kvaliteetne!

O

Oksana

Kaup jõudis väga kiiresti kohale.

A

Andri

Super teenindus - kiire ja asjalik. Aitäh! :)

Žanna

Ülimalt rahul tootega ,poleks arvanud,et tõesti nii ilus ja vastupidav on :) Tellin teinekordki teie käest ,kui midagi vaja on.

M

Merli

Kogu ostuprotsess on väga lihtne ja kiire. Klienditeenindus vastab kiiresti ning hoiab tellimuse staatusega kursis, ilma, et peaks küsima. Tellisime õuetoolid ja laua veebi kaudu ja jäime väga rahule. Mööbel vastas piltidel kujutatule ja isegi toolid olid mugavad, kuigi polnud võimalust neid enne tellimist proovida :) Kõik kokku moodustas väga meeldiva ostukogemuse.

K

Kristen

Jäin kauba ja tarne kiirusega väga rahule.

Ülle

Tuli oodata kauem kuid see pole Teie probleem, seega oleme väga rahul!! Suur tänu kullerile, kes aitas diivani tõsta 4-le korrusele!!!

A

Aleksei

Õigeaegselt kohal. Supper!
Aga teinekord tahaks vähemalt 1 päev ette teada, kui mõni suur mööbliese tulemas. 5 min helistati ette, olin tööl ja kaugel 😀 . Hea, et vihma ei sadanud ja diivan sai samal õhtul kuivana tuppa.

P

Pille

Tänan meeldiva ostukogemuse eest.
Kaupa pidi küll veidi kaua ootama, aga toode ise oli seda väärt.

A

Anu

Tere,
Suhtumine ja suhtlemine on olnud väga meeldiv.
Tänud!

M

Mare

Tere,
Kuigi tellimus hilines tootja tõttu, siis olen klienditoega väga väga rahul - vastused tulid kiirelt ja vastaja oli väga abivalmis ja sõbralik. Kaubaga samuti väga rahul. Suur tänu!

K

Kaie

Kõik oli ideaalne- ajastus ning suhtlemine kliendiga :)

M

Marii-Kristiin

Kõik hästi, nagu eeldasin. Edu!

A

Andres

Tere
Tänan, teenusega rahul

E

Enno

Kaup korralik ja väga kiire tarne.

A

Anne

Tänud! Kaup käes ja on täpselt see, mida ootasin!

Äne

Tervist!

Töö kiire ja korralik. Kõik sujus! Tellimus jõudis õigel ajal nii nagu lubatud. Kiitus!

K

Ken

Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit