Villane vaip

Filter by company

Laius

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Selles kategoorias pakub meie veebipood laia valikut unikaalseid villaseid vaipu, millest on tõesti raske märkamatult mööda minna. Näited, mida siin leiate, on ka meie kõige nõudlikumate klientide seas lakkamatu populaarsus. Nende kuulsus tuleneb muidugi sellest, et need on äärmiselt vastupidavad, kvaliteetsed, funktsionaalsed ja kaunilt valmistatud mudelid. Villavaibad on samuti fantastiline lahendus nii traditsioonilistesse kui ka moodsamatesse ruumidesse, seega on need teie kodus või korteris hädavajalikud. Vaadake nüüd meie valikut ja valige endale sobivaim. Soovime teile edukat ostlemist!

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit