Infrapuna küttepaneelid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Infrapuna küttepaneelid on jätkusuutlik ja elektriline alternatiiv fossiilkütustel või biomassil põhinevatele küttesüsteemidele. Oluline erinevus infrapunakiirguse ja muude soojusallikate vahel on see, et infrapuna ei soojenda õhku (konvektsioon), vaid ainet või tahkeid aineid. Inimesed, hooneseinad ja mööbel neelavad seega infrapunakiirguse soojust ja eraldavad seda uuesti ühtlaselt. See loob ruumis viibijatele suurema mugavuse vaatamata madalamale toatemperatuurile, kuna soojus tuleb igast suunast, mitte läbi ringleva sooja õhu. See muudab selle eriti sobivaks ka allergikutele ja astmaatikutele, kuna töötab tolmu tekitamata.

Infra küttekehad on ülimalt vastupidavad (nagu kõik elektripaigaldised), absoluutselt hooldusvabad, ilma soojuskadudeta ja paigaldus toimub mõne lihtsa sammuga. Piisavalt põhjust infrapuna kütteseadmetega säästvamaks muutumiseks.

Meie hoolikalt valitud infrapuna küttepaanelide valik sobib mitmesugusteks rakendusteks – olgu selleks siis vähe peegelduv kvartsküttekeha, mida kasutatakse terrassi soojendamiseks jahedal suveõhtul, või tööstuslik pimestamisvaba küttekeha, mis on vajalik tuuletõmbusega lao soojendamiseks.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit