Metallkapid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Metallist riidekapid – asendamatu mööbliese tööruumides

Meie valikus olevad metallkapid sobivad erinevaks otstarbeks. Metallist kapid on praktilised esemed nii koolides, spordisaalide või ujulate riietusruumides kui ka töötajate riietusruumides. Metallist kapp on lihtsa välimusega ning sobib kasutamiseks igas interjööris.

Meie metallist kappide valikust võib leida erisuguseid kappe – klassikalised hallid või värvilised, koos pingiga või ilma, ühe uksega või mitme uksega. Seega igaüks leiab enda soovidele vastava metallkapi.

Praktilised metallkapid

Metallist kapid on vastupidavad ning pika elueaga. Tugev konstruktsioon
ja kõrge kvaliteet on märksõnad, millega meie valikus olevaid kappe iseloomustada. Lisaks on kappidel ka lukustamise võimalus. Metallist lukustatav kapp on turvaline, et paigutada sinna lisaks riietele ka muid isiklikke esemeid.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit