Kartoteegid

Filter by company

Loading...
Kõik tooted on laetud!

Kartoteegikapid hoiavad kontori korras

Kartoteegikapp aitab hoida failid ja dokumendid korrastatuna ja turvaliselt. Kartoteegikapid võimaldavad tähtsaid dokumente kategoriseerida ning lüüa süsteemsust, mis aitab kaasa tõhusale töötamisele. Seega ei pea enam muretsema selle pärast, et vajalikud dokumendid on kadunud või ei leia neid üles.

Metallist kartoteek kontorisse

Lihtsa kujundusega ja tugevad metallist kartoteegid on hädavajalikud kontorisse, kus on vaja säilitada mitmesuguseid dokumente või aruandeid. Metallkapp võimaldab hoida faile turvaliselt ja kindlas kohas. Meie valikus olevad failikapid on lukustatavad, mis tagab failide ja dokumentide ohutu hoiustamise. Leia sobiv kartoteegikapp meie e-poe valikust!

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit