Suitsuahi-söegrill korstnaga (A+B)

-5%

295.00  280.25 

Laost otsas

Kategooria: Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

• Korstnaga suitsuahi• Mõõt: 1074x 510x 1453mm• Küpsetusala kokku: 480x 387mm• Tulekolde suurus: dia 387x 500mm• Emaileeritud restid/riiulid – 5tk• Veeanuma riiul – 1tk• 2 ratast ja tugijalga• Tulekolde ja suitsutusosa 2mm plekistSuitsuahi kombineerib mitmeid küpsetamisvõimalusi. Küpseta oma toitu traditsionaalselt BBQ-stiilis otse süte kohal tulekolde grillrestil või küpseta oma toitu suitsus, mis annab toidule väga mõnusa suitsuse meki. Suitsuahi on selleks disainitud. Tulekoldes tekkiv suits puude või puulaastude põlemisest levib suitsetusruumi ja imbub osaliselt suitsutatavasse toitu ja lahkub suitsutusruumi laes oleva korstna. Sellisel moel toit küpseb aeglaselt suhteliselt madalal temperatuuril 80° to 130° C ja saab imepärase suitsutatud maitse. Tänu küljes olevale termomeetrile saab küpsetustemperatuuri lihtsalt jälgida. Ahjus saab suitsutada nii kala, liha kui ka vorste. Lisaks küpsetusrestidele saab kalu ka riputada suitsuahju lakke. Suitsutamisel küpseb toit ühtlaselt kõikidest külgedest ja säilitab oma mahlase sisu. Suitsuahjuga on kaasas anum, millesse vett valades on võimalik tekitada veeauru, mis aitab vältida grillitava toidu liigset kuivamist. Kasuta erinevaid puid erinevate suitsumaitsete saavutamiseks (lepp, õun,  kirss…). Sa saad suitsu maitse tugevust reguleerida, reguleerides korstna ava suurust. Ei pea olema professionaal, et saavutada väikeste teadmistega suurepärane tulemus. E900-4 suitsuahjus küpsevad toidud tervislikult, kuna sulav rasv/vedelik ei kuku sütele, mis võiks tekitada kahjulikke aineid. Suitsuahi ei jäta sind hätta, sellega saad võõrustada traditsionaalset BBQ-üritust või valmistada erinevaid maitsvaid suitsutatud eineid. Tänu ratastele on lihtne suitsuahju liigutada täpselt sinna, kuhu vaja oma aias või siseõuel.
Toode on pakendatud 2 kasti (kastid A ja B)
Mõõdud ja kaal:
A: 116x 45x 42cm ja 45/47kg
B: 42x 42x 54 ja 11/13kg

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Aitäh! Tellimus tuli väga kiiresti kohale, kuller oli väga arvestav ja jäin kapiga väga rahule. Suur aitäh!

A

Anu

Kaup oli hästi pakendatud, diivanit oli lihtne kokku panna. Kvaliteetne ja mugav diivan, võin julgelt teistele ka soovitada.

V

Vahur

Kuna mul oli stangega kiire, tõi üks armas töötaja selle mulle sobival ajal kohale. Olen rahul ja juba uus tellimus ka teie juures tehtud.

K

Kersti

Kaup korralik ja väga kiire tarne.

A

Anne

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Olen teeninduse ja tootega väga rahul.

T

Tuuli

Tänan, teenusega rahul

E

Enno

My experience with MK Furniture has been exceptional. The prices were competitive and the staff were very helpful — all while speaking perfect English. We love the furniture we ordered. Over 1 year after our furniture arrived, there was a small issue with one of my purchases. I contacted MK Furniture, expecting to be told that it has been too long since my purchase date and that they cannot help me. Instead, they were very quick to resolve the problem by replacing the broken part at absolutely no cost to me (even shipping was free). The furniture is like new again. This level of customer service is very rare in Estonia. I am very happy and will definitely be a returning customer!

D

Dashiell

Te saite väga hästi hakkama, kauba ja teenindusega jäin rahule, ettepanekuid kahjuks ei ole. Edu ja päikest te ettevõtmistesse!

A

Anu

Tänan! Sain tellitud toote kätte üle ootuste kiiresti. Tootega samuti väga rahul.

M

Monika

Kõik sujus ilusasti. Kiire ja viisakas teenindus.

S

Sven

Kõik oli väga hea ja turvaline, kiire teenindus.

T

Tiia

Väga kiire ja kvaliteetne!

O

Oksana

Kaup jõudis väga kiiresti kohale.

A

Andri

Super teenindus - kiire ja asjalik. Aitäh! :)

Žanna

Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit