Poroloonmadrats FAMILY FUNKY, 80x190cm

woocommerce-placeholder

Kategooria: Tarneaeg: Valmis väljasaatmiseks 3 päevaga

HILDING vedrudeta madrats. 7-tsooniline lastele mõeldud kahepoolne madrats, sobilik kasutamiseks nari- kui ka väljatõmmatavates voodites.
Omavahel on ühendatud kaks erikujulise profileeringuga flexifoam poroloonikihti, millest kumbki pool on erineva jäikusega. Profileering tekitab madratsile 7-tsooni ning tagab hea õhu liikuvuse madratsi sees:
sinine on pehmem ning oranž on jäigem pool. Selliselt on võimalik valida magamiseks endale mugavaim madratsi jäikus. Kvaliteetne ning vastupidav noortepärane Young kate joonistustega. Madratsi kate on eemaldatav ja pestav kuni 60?C temperatuuril.
Mugavamaks transportimiseks on madrats pakitud rulli. Keskmine pehmustase.

Tagasiside

Tervitused! Ainult kiidusõnad! Olen väga rahul kogu tellimisprotsessiga, tellimuse esitamisest kuni toote toomiseni. Klienditeenindaja oli väga sõbralik ning mõtles kaasa. Kuller informeeris enne tulekut, kommunikatsioon oli selge ning lisaks tõi toa uksest sisse toote, kuigi ei oleks pidanud. Teie kommunikatsioon/bränd vastab teie tegudele, väga tore!

E

Elina

Kõik oli suurepärane alates ostu tegemisest, küsimustele vastamiseni. Transport oli ka väga hästi korraldatud, paindlik aja valik, lubatud ajal kohal. Jäin ostuga väga rahule.

K

Kristjan

Kõik sujus väga hästi, kaup korralik!!!

M

Marika

Suurepärane!

H

Hermo

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit