Opa Heavy Metal süsinikterasest wokpann 28 cm

45.90  42.23 

Laost otsas

Kategooriad: , Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Süsinikterasest pannid on hea alternatiiv pinnakattega pannidele kuna neist ei eraldu  pinnakette osakesi. Kuna pinnakate puudub, siis tuleb pann “sisse töötada” samamoodi nagu valurauast panni. Kasutamise käigus muutub pann mittenakkuvaks.

Pann sobib eriti hästi näiteks kartuliviilude pruunistamiseks või ja õliga. Pannil võib kasutada metallist köögitarvikuid!

Enne panni kasutuselevõttu pese pann kuuma vee ja nõudepesuvedelikuga ning kuivata. Pann on juba eelnevalt töödeldud rasvaga, seetõttu ei pea seda kohe rasvaga sisse töötama. Pese pann kohe peale kasutamist sooja veega ja ära enam kasuta pesuaineid kuna need võivad imbuda pannile tekkinud rasvakihi sisse. Pühi pann majapidamispaberiga kuivaks. Panni ei tohi pesta nõudepasumasinas. Panni musta pinna kulumine ei ole ohtlik ja rasva põledes see taastub.

Panni kasutamine.

1. Kuumuta panni mõõdukalt. Liiga tugev kuumus võib  panni põhja kõveraks väänata ja tema esialgne vorm enam ei taastu. Panni ei tohi kuumutada tühjana. Lisa pannile kuumutamise ajaks tilk vett. Süsinikterasest pann on õhem kui valurauast pann ja see kuumeneb ka mõõdukal temperatuuril kiiresti. 

2. Kasuta praadimisel rasva, eriti panni kasutuselevõtu alguses. Kui pannile on tekkinud püsiv rasvakiht, võib rasva kogust vähendada. Väldi praetava toidu toidu tihedat ümberpööramist. Ole kõrge valgusisaldusega toiduainete, nagu kanamunad või valge kala praadimisel tähelepanelik ja alanda pliidi temperatuuri.

 

 

Seotud tooted

Evul_logo
Eeskujulik_ettevote_2022
Eesti e-kaubanduse Liit